Pořádně atraktivního soupeře přisoudil královéhradeckým futsalistům los nejvyšší domácí soutěže na páteční večer. Hráči Madosu od 20.30 hodin vyzvou v třebešské sportovní hale pražskou Slavii.

Chance futsal liga

Pátek 20.30, sportovní hala Třebeš: Mados MT Hradec Králové (10. místo, 11 bodů) – SK Slavia Praha (3. místo, 25 bodů).

Hostující kádr doznal před sezonou řadu změn a dá se říct, že hodně posílil. V týmu „sešívaných" jsou například reprezentanti Novotný a Salák či další skvělí futsalisté Vahala s Lištvánem. Na tabulkovém postavení je to znát, neboť v loňském ročníku Slavia okupovala příčky ve spodku a letos je nahoře.

„Zápas se pražskou Slavií je pro nás vždycky velmi specifický a z diváckého pohledu atraktivní. Zároveň musíme přistupovat k různým bezpečnostním opatřením, které budou provázet i tento duel. Rádi bychom bodovali, ale zároveň akceptujeme momentální sílu soupeře. Vždy se vše rozhoduje na palubovce a já věřím, že o výsledku rozhodnou hráči. Chtěli bychom Slavii porazit a tak trochu diváky namlsat na zápas Česka proti Grónsku, který 26. ledna pořádá náš klub," uvedl Miloš Němeček, prezident Mados MT Hradec Králové.

Přátelské utkání

Úterý 26. ledna 19.30, sportovní hala Třebeš: Česká republika – Grónsko.

Reprezentace se připravuje na evropský šampionát, který se uskuteční v první polovině února v srbském Bělehradu. V rámci závěrečné přípravy si pozvala exotického soupeře z největšího ostrova světa.