Podlucká se aerobiku věnuje už od čtyř let, kdy začala trénovat v Aerobic clubu hip hop Hradec Králové. Svojí vytrvalou pílí, náročnými tréninky a láskou k aerobiku se vypracovala až na nejvyšší výkonnostní úroveň, stala se také reprezentantkou ČR.

V letošním roce závodí ve sportovním aerobiku a fitness týmu v juniorské kategorii 14 až 16 let. Trénuje v klubu Fitness Center Báry a Hanky Šulcové v Praze. Na soutěžích pořádaných organizací FISAF získala titul juniorské mistryně České republiky, titul juniorské mistryně Evropy a titul mistryně světa ve fitness týmu. Zároveň získala stříbro a titul vicemistryně světa ve sportovním aerobiku v kategorii Duo junior, kde závodila s Veronikou Vítkovou z Prahy.

I jako jednotlivkyně ve sportovním aerobiku je Podlucká úspěšnou závodnicí a drží si pozici na prvních příčkách v České republice. „Je velmi cílevědomá a díky tréninkovému nasazení a lásce k aerobiku si splnila loňské přání a obhájila všechny své tituly,“ říkají o ní její nejbližší i trenéři.

(jp, pt)