Extraliga mužů: Bohemians Praha – Slavia Hradec 10:2 (3:1). Branky HK: Machút, Michl. Hradec: Keprta – Smejkal, Vrána, Machút, Blažíček – Suchý, Ellinger, Zdeněk, Krýsl – Toms, Hynčík. Střídali: Bryscejn, Rak, Koutník, Straka, Michl.

Ladislav Smetana, trenér Slavie: „Věděli jsme, že nás čeká těžký zápas, vždyť klokani jsou třetí. Přesto jsme se po trestném rohu ujali v 10. minutě Machútem vedení. Domácí ale třemi góly do přestávky skóre otočili. Jejich hra nám dělala problémy, neboť na nás vysunuli presink, čímž napadali naši rozehrávku v zárodku. Přesto jsme si v prvním dějství vytvořili dvě slibné příležitosti, ale bez efektu. Po přestávce se obraz hry nezměnil. Pražané hráli nadále aktivně, dařila se jim kombinace a dá se říct, že nás předčili ve všech činnostech. My jsme tentokrát tahali za kratší konec a nedokázali se dostat do hry. Od stavu 6:1 se už hrál bezstarostný hokej, my jsme druhý gól dali až v závěru za stavu 10:1. Přitom na obou stranách zůstalo ještě několik nevyužitých šancí. Z vysoké porážky jsem samozřejmě zklamán, ale sportovně musím přiznat, že soupeř byl po všech stránkách vynikající. Musíme se z toho poučit. Doufám, že na jaře na našem novém stadionu ve Farářství Bohemce porážku oplatíme."