Hráči hradecké Slavie se postarali o překvapení, neboť doma zdolali úřadujícího mistra z Litic. Hradecká děvčata stále čekají na první vítězství a první vstřelený gól. Tentokrát neuspěla v Praze s Bohemians a není bez zajímavosti, že zelenobílý dres oblékla exhradecká kapitánka Barbora Švenková.

Extraliga žen: Bohemians – Slavia HK 2:0 (2:0). Slavia: Čecháková – Kolumpková, Žemličková, Venclová, Oppová – Okrouhlická, Smitková, Tláskalová, Krausová – Raková, Bártová. Střídaly: Šimková, Chytrá, Rejmanová.
Štěpánka Šmídová, trenérka Slavie: „Zápas se nám vůbec nepovedl. Jestliže jsem v minulých dvou zápasech chválila středovou řadu, tentokrát zůstala daleko za očekáváním. Klokanky nás ve středu pole jasně přehrávaly a ke všemu jsme inkasovaly dva smolné góly. Družstvo selhalo v koncovce a v proměňování trestných rohů. Ve sportu platí, že kdo nedá gól, nevyhraje. My na vítězství stále čekáme a co si budeme povídat, naše situace není růžová.“

Extraliga mužů: Slavia HK – Litice 4:3 (2:1). Branky Slavie: Machút 2, Toms 2. Slavia: Hanus – Machút, Linder, Suchý – Vrána, Ellinger, Zdeněk, Blažíček – Pilný, Toms, T. Mellzer. Střídali: Hynčík, Rak, Kožešník, Vojtěšek, Buchwald.
Marek Machút, hrající trenér Slavie: „Až na distancovaného Pařízka jsme nastoupili kompletní a bylo to znát. Přesto šli hosté již v 8. minutě do vedení. Nám se naštěstí do přestávky podařilo výsledek otočit. Po změně stran byl k vidění vyrovnaný duel. Po dvou našich chybách se Litice ujaly vedení 3:2 a zdálo se, že si odvezou tři body. Cením si toho, že naši hráči nerezignovali a nezměrnou bojovností dokázali v poslední čtvrthodině dotáhnout zápas do úspěšného konce. Vyrovnal Toms a těsně před koncem mi nahrál na čtvrtý gól. Zdolat úřadujícího mistra se nestává každý den. Věřím, že výhra bude pro celý mančaft povzbuzením do závěrečných čtyř podzimních duelů. Kdybych měl někoho vyzdvihnout, byli by to záložníci Ellinger a Zdeněk.“