Extraligoví pozemní hokejisté Slavie Hradec Králové zakončili úvodní třízápasovou sérii na hřištích soupeřů. Na úvod si svěřenci Jiřího Bárty však nepřipsali ani bod. Ve druhé lize si rezerva sešívaných snadno poradila s béčkem Boletce.

Extraliga mužů: Litice – Slavia Hradec Králové 3:1 (2:0). Branka: M. Suchý. Slavia Hradec: Keprta – Machút, Pařízek, Bortlík, Švenka, J. Mezer, M. Suchý, Ellinger, Toms, Zdeněk, Pilný, F. Bendák, T. Mezer, Vojtěšek. Od úvodních deseti minut se hrálo ve svižném tempu a byli to domácí, kteří se ujali vE 14. minutě vedení. Za dalších deset minut zvýšil domácí Dolejš na 2:0 a se slávisty to vypadalo všelijak. V závěru prvního poločasu si hosté vypracovali několik šancí, ale brankář Litic byl bezchybný.

Kontaktní gól přišel v 45. minutě po trestném kopu M. Suchého. Poté následovala řada vyloučených na obou stranách, ale obrany změnu stavu nepřipustily. Ke konci zápasu si slávisté vynutili tlak a největší šanci na vyrovnání promarnil Vojtěšek. Litice daly výsledku konečnou podobu z penalty.
Jiří Bárta, trenér Slavie Hradec: „Mrzí mě, že jsme v prvním poločase inkasovali dvě zbytečné branky, a museli dotahovat náskok soupeře. Naším největším problémem je kombinace, čímž jsme lacino odevzdávali míček soupeři.“

Bohemians Praha – Slavia Hradec Králové 5:3 (3:2). Branky: Pilný, Zdeněk, F. Pilný. Slavia Hradec: Keprta – Machút, Pařízek, Bortlík, Švenka, J. Mezer, M. Suchý, Ellinger, Toms, Zdeněk, Pilný, F. Bendák, T. Mezer, P. Vojtěšek, Blažíček.

Domácí začali velkým náporem a hosté odpověděli z protiútoku vedoucí brankou. Klokani však zúročili svůj tlak a do přestávky dokázali výsledek otočit. Po přestávce byli domácí při střelecké chuti, kterou vyjádřili dalšími dvěma brankami. Slavisté nesložili zbraně a zásluhou F. Bendáka a Zdeňky bylo z utkání rázem drama. Domácí si oddechli osm minut před koncem, kdy Mařík zvýšil na 5:3.

Jiří Bárta, trenér Slavie Hradec: „V první půli byla velká škoda, že jsme nedokázali udržet naše vedení. Ve druhé části padlo celkem pět branek, což se divákům muselo líbit. Chvílemi jsme Bohemku dostali pod tlak, ale bez gólového efektu.“

II. liga: Bolevec B – Slavia Hradec: 0:4 (0:2). Branky: Buchwald, D. Bendák, Stránský, Obrtlík. Slavia Hradec B: Zdeněk - Obrtlík, Švenka, Kožešník, T. Suchý, Ellinger, Blažíček, Pilný, Buchwald, Stránský, D. Bendák. Rezerva Hradce byla po celý zápas lepší a zaslouženě vyhrála. Svým výkonem zaujal Kožešník, který se vrátil po několikaleté pauze.