Po jasném vítězství v semifinále nad Rakovníkem svěřenci trenéra Jiřího Bárty ve finále podlehli pražské jmenovkyni. Bronzoví skončili pozemkáři Bohemians, kteří remizovali s Rakovníkem 9:9 a na penalty zvítězili 4:1.

Hradecká děvčata v boji o medaile neuspěla a v nejvyšší soutěži obsadila konečné čtvrté místo, což lze rovněž považovat za úspěch. Mistrovský titul obhájily hráčky pražské Slavie.

EXTRALIGA MUŽŮ – SEMIFINÁLE:

Slavia Hradec Králové – Rakovník 7:1 (4:0). Branky Hradce: Toms 3, Machút 2, F. Bendák 2. Slavia Hradec: Keprta – Machút, Koryťák, Pařízek, Ellinger, T. Melzer, M. Suchý, F. Bendák, Toms, Vojtěšek, Zdeněk.
Jiří Bárta, trenér Slavie Hradec Králové: „V základní části jsme s Rakovníkem dvakrát prohráli, což jsme chtěli konečně zlomit. V úvodu nás dvakrát výrazně podržel brankář Keprta, který zlikvidoval dva trestné rohy. Postupem času se aktivita přestěhovala na hole našich hráčů. Dařilo se nám proměňovat trestné rohy, tým předvedl několik pěkných kombinačních akcí a zahrál výborně i po taktické stránce. Ve 37. minutě byl stav 7:0 v náš prospěch. Soupeř zkorigoval stav až v poslední minutě.“

FINÁLE:

Slavia Hradec Králové – Slavia Praha 4:10 (1:3). Branky Hradce: Machút 2, Ellinger, Pařízek z pen.
Jiří Bárta, trenér Slavie Hradec Králové: „Pražané nastoupili v nejsilnější možné sestavě, tedy i s Vackem a Procházkou, kteří působí v zahraničí. Přál jsem si co nejdéle udržet bezbrankový stav, ale to se bohužel nepovedlo. V osmé minutě jsme prohrávali 0:3. V dalším průběhu se nám podařilo vyrovnat hru a vstřelit první gól. Poté jsme měli zahrávat penaltu, ale rozhodčí byl jiného názoru. V úvodu druhé půle jsme dostali dva góly rychle za sebou, a bylo rozhodnuto. Následně jsme hráli několik minut power play se šesti hráči v poli, a proto se zrodil tak divoký výsledek. I přes porážku děkuji celému kolektivu za to, čeho v halové sezoně dosáhl.“

EXTRALIGA ŽEN – SEMIFINÁLE:

Slavia Hradec Králové – Slavia Praha 4:9 (3:5). Branky Hradce: D. Neplechová 2, Fousková, Venclová. Slavia Hradec: Čecháková – Kolumpková, Švenková, Smitková, Venclová, J. Neplechová, D. Neplechová, Fousková, Krausová, Žemličková.
Martina Poláková, trenérka Slavie Hradec Králové: „Utkání se hrálo v bouřlivé divácké atmosféře. S něčím podobným se děvčata dosud nesetkala. Již v první minutě jsme se ujaly vedení a do desáté minuty jsme se soupeřkami držely krok. Poté Pražanky třikrát překonaly brankářku Čecháčkovou. Do přestávky úřadující mistryně vedly o dvě branky. Stále jsem věřila, že ve druhé půli můžeme s výsledkem něco udělat. Bohužel, děvčata trefila třikrát tyč a neproměnila několik dalších nadějných příležitostí. Své sehrála i nervozita. Vždyť holky hrály o medaile mezi dospělými poprvé v kariéře. Pražanky tak díky letitým zkušenostem dotáhly zápas do vítězného konce.“

O 3. MÍSTO:

Slavia Hradec Králové – Praga Praha 0:7 (0:4).
Martina Poláková, trenérka Slavie Hradec Králové: „Výsledek je hrozivý. Soupeřkám vyšlo vše, na co sáhly. My jsme opět třikrát trefily tyč a nebyly jsme schopny dostat míček do branky ani z těch nejjasnějších možností. Z celkového pohledu jsem však s konečným umístěním spokojena. Předsezonní cíl vybojovat semifinále se podařilo splnit.“