V základní části celorepublikové soutěže, kterou hrálo sedm týmů (Slavia Praha, Praga Praha, Hostivař, Rakovník, Kbely, Mnichovice, Hradec Králové), obsadil hradecký celek se šestnácti body čtvrtou příčku (5 výher, 1 remíza) za první Pragou Praha, druhou Slavií Praha a třetí Hostivaří.

V semifinále Východočešky nestačily na Pragu Praha, které podlehly 0:5. Vše si ale vynahradily v duelu o třetí příčku, v němž porazily nejtěsnějším možným rozdílem 1:0 pražskou Hostivař.

Vstřelené góly hradeckého týmu v sezoně: Chytrá 10, Tláskalová 8, Čermáková 7, Atanasová 5, Urbanová 2, Dieneltová, Hušková, Machačková a Žemličková 1.

Zuzana Smitková, trenérka Slavie Hradec Králové: „Je vidět obrovský pokrok všech děvčat. V dalších sezonách lze očekávat další dobré výsledky. Většina dívek již získává zkušenosti v A týmu žen hrajícího extraligu (Dieneltová, Riedlová, Machačková, Tláskalová, Chytrá, Žemličková, Čermáková) a některé jsou i v juniorské reprezentaci (Tláskalová, Chytrá, Žemličková). Nelze však přehlédnout ani zásluhy nejmladších děvčat: střelecky agilní Andrey Atanasové, bojovné Zuzany Urbanové a šikovné Kristýny Huškové. Posledního zápasu se zúčastnila také Kristýna Rejmanová, která se na podzim rozhodla skončit. Doufáme proto, že se zase k hokeji vrátí, neboť je to velká naděje hradeckého pozemního hokeje. Pokud bych měla některou hráčku vyzdvihnout, tak to bude Tláskalová, která je velkou oporou a velmi tvořivou hokejistkou. Dále by to byla Chytrá za neskutečný fyzický fond a bojovnost. Pochvalu za uplynulou sezonu však zaslouží všechny holky."

Extraligové mladší dorostenky oddílu pozemního hokeje Slavia Hradec Králové.

Úspěšný kolektiv na společném snímku - bronzové mladší dorostenky hradecké Slavie – zleva: trenérka Zuzana Smitková, Andrea Atanasová, Zuzana Urbanová, Kristýna Hušková, Radka Čermáková, Petra Machačková, Pavlína Riedlová, Barbora Chytrá, Anna Žemličková, Michaela Tláskalová, Eva Dieneltová, Kristýna Rejmanová. Na snímku chybí druhá trenérka Petra Žemličková, která se play off nemohla zúčastnit.