Hradečtí v semifinále narazí na Bohemians Praha (začátek v 10.15), druhou dvojici tvoří Slavia Praha a Rakovník (12.45). Poté se bude hrát o konečné umístění. Hradecká děvčata skončila v nejvyšší soutěži na pátém místě, čímž zachránila extraligu i pro příští sezonu, když jim k postupu mezi čtyři nejlepší celky chyběl jediný bod.

Extraliga mužů:

Slavia Hradec – Kadaň 1:2 (0:2)
Branka Hradce: Machút.
Slavia Hradec: Keprta – Machút, Pařízek, Melzer, Bendák, Suchý, Toms, Vojtěšek, Blažíček.
V prvním poločase působili Hradečtí velmi nervózně, čehož soupeř dokázal využít a po 15 minutách hry vedl 2:0. Ve druhé půli nastalo mírné zlepšení výkonu domácích, ale kontaktní branka přišla až šest minut před koncem. Také kvůli dvěma vyloučením se Hradci nepodařilo v samotném závěru vyrovnat.

Slavia Hradec – Litice 6:5 (5:3)
Branky Hradce: J. Melzer 3, Suchý, Toms, Vojtěšek.
Po pěti minutách vedli slávisté 2:0 a nezviklalo je ani snížení soupeře. Ve 14. minutě byl stav už 5:1. Litice sáhly na dlouhých 25 minut k powerplay a podařilo se jim dvakrát snížit. Ve 32. minutě Vojtěšek upravil na 6:3 a v závěru už se soupeři podařilo jen zkorigovat konečné skóre.

Jiří Bárta, trenér Slavie: „Byly to pořádné nervy, ale jsem velice rád, že se nám podařilo probojovat se mezi čtyři nejlepší celky v hale. Pokud odvedeme v závěrečných kláních maximum, věřím, že se nám podaří obhájit loňský bronz.“

Extraliga žen:

Slavia Hradec – Vyšehrad 3:2 (2:1)
Branky Slavie: Venclová 2, Takácsová.
Slavia Hradec: Šmídová, Švenková, Schramová, Neplechová, Gočalová, Smitková, Venclová, Piláriková, Takácsová, Gliniarczyková, Kolumpková.
Slávistky stále bojovaly o teoretickou možnost postupu do semifinále a potřebovaly zvítězit. Bojovný výkon se promítl do těsného náskoku Hradce po první půli. Ve druhé části ale hráčky Vyšehradu vyrovnaly a několikrát se musela vyznamenat brankářka Šmídová. Trenérka domácích si vybrala oddechový čas a vrhla všechny síly do útoku. Vítězného gólu nakonec slávistky docílily osm vteřin před koncem zápasu.

Slavia Hradec Králové – Slavia Praha 4:6 (1:4)
Branky Hradce: Piláriková, Neplechová, Kolumpková, Švenková.
K případnému postupu stačil slávistkám bod, ale Pražanky byly těžkou překážkou. O výhře hostujícího celku bylo jasno již o poločase, jelikož hráčky pražské Slavie byly pohotovější v koncovce.
Martina Poláková, trenérka Slavie: „Oba závěrečné zápasy byly z naší strany povedené. Proti Vyšehradu jsme tři body doslova vydřely. Ani proti Slavii jsme vyloženě nepropadly, přestože její tým tvoří základ reprezentace a je jedním z favoritů celé soutěže. Cílem byla záchrana, což se nám povedlo, i když mým přáním byl postup do semifinále. Chyběl k tomu jediný bod a pomyslné štěstí. Děvčatům děkuji za přístup a tréninkovou morálku, příští sezona pro nás snad bude ještě lepší.“