V reprezentačních týmech určitě nezklamali ani zástupci Slavie Hradec Králové. České juniorky porazily Slovensko 9:2, ČR „16“ 7:0 a podlehly Polsku 0:2, k čemuž hradecká a reprezentační trenérka Martina Poláková poznamenala: „S vystoupením jsem byla spokojená. V zápasech se Slovenskem a s českým výběrem do 16 let byla naše převaha zřetelná, což se promítlo i do skóre.“

V závěrečném duelu proti Polsku české hráčky neproměnily řadu trestných rohů a soupeřky dvakrát udeřily z rychlých brejků. „Na standardkách musíme ještě zapracovat. Na evropském šampionátu, který se bude konat v červenci v Praze, by se nám to mohlo vymstít,“ je si vědoma Poláková. Reprezentační dres oblékla i hradecká Martina Venclová.

„Jako útočnice nedala gól, přestože se do šancí dostane. Místo střely však někdy zbytečně přihrávala. Pevně věřím, že do zahájení šampionátu její forma ještě stoupne,“ uzavřela trenérka Poláková.

Český výběr chlapců skončil rovněž druhý, když zvítězil nad Maďarskem 14:0, Slovenskem 5:1 a podlehl celkovému vítězi Polsku 3:7. Reprezentační premiéru v této věkové kategorii absolvoval hradecký Lukáš Blažíček, jenž v turnaji vsítil tři branky.