V semifinále se tuto neděli střetnou v Praze s Pragou, druhou dvojici tvoří Slavia Praha a Rakovník. Vítězné týmy si to rozdají o titul, poražené o bronz.

Slavia Hradec Králové – České Budějovice 3:0 (1:0).
Branky: Gočalová, Smitková, Preissová. Slavia Hradec: Čecháková (Šmídová) – Kolumpková, Reichlová, Šimková, Gočalová, Švenková, Smitková, Oppová, Venclová, Preissová.

Martina Poláková, trenérka Slavie Hradec Králové:
„Začaly jsme velikým náporem, prvních deset minut jsme soupeřky nepustily na naši polovinu. Bohužel jsme to nevyjádřily gólově. Skóre se měnilo až v 16. minutě, kdy se po pěkné kombinační akci a přihrávce Preissové prosadila Gočalová. Další branky přišly až ve 30. a 33. minutě. V průběhu zápasu jsme zahrávaly řadu trestných rohů, ale ani jednou se nám z nich skórovat nepodařilo.“

Slavia Hradec Králové – Hostivař 4:1 (1:0).
Branky Hradce: Preissová 2, Gočalová, Švenková.

Martina Poláková, trenérka Slavie Hradec Králové:
„Zápas měl podobný scénář jako s Českými Budějovicemi. I tentokrát jsme měly velký tlak, ale první branku jsme daly až čtyři minuty před koncem poločasu. Střelecké probuzení nastalo až po změně stran, kdy jsme třikrát skórovaly. V semifinále se tak střetneme s Pragovkou, se kterou máme vyrovnanou vzájemnou bilanci. Osobně bych si raději přála Rakovník, ale nedá se nic dělat. Holkám věřím, snad se o finále poperou.“ (js)