Dařilo se i béčku Slavie, které naplno bodovalo rovněž na západě Čech.

EXTRALIGA MUŽŮ: Bolevec – Slavia Hradec Králové 2:4 (0:0). Branky Hradce: T. Melzer 2, M. Suchý 2. Slavia Hradec: Keprta – Chodas, Machút, Vrána, Linder – Blažíček, Zdeněk, Ellinger, M. Suchý – Toms, T. Melzer. Střídali: Pilný, Rak.

Jiří Bárta, trenér Slavie Hradec Králové: „Bylo znát, že hrajeme po delší době na venkovním hřišti. První poločas byl z naší strany velice špatný. Nevycházelo nám vůbec nic, a kdyby domácí po pětatřiceti minutách vedli 2:0, nikdo by se nemohl divit. Podržel nás brankář Keprta, a několikrát skončil míček těsně vedle naší branky. V úvodu druhé půle se Západočeši ujali vedení, ale s přibývajícím časem jsme začali soupeře přehrávat, a konečně jsme se dokázali střelecky prosadit. Po hodině hry jsme vedli 4:1, domácí v závěru snížili, ale víc už nestihli. Výhra je cenná, ale v příštích zápasech musí nastat zlepšení zejména v obranné činnosti. Poprvé za nás hrál Vrána z Brna. Je to zkušený hráč, a myslím, že nám v důležitých zápasech pomůže. Jsem rád, že se střelecky prosadil Melzer, jenž vstřelil dva pěkné góly, a věřím, že v tom bude pokračovat. O tomto víkendu nás čekají dva těžké zápasy. V sobotu hostíme Litice a v neděli zajíždíme na pražskou Slavii.“

I. LIGA MUŽŮ: Bolevec B – Slavia Hradec Králové B 1:4 (1:3). Branky Hradce B: Pilný, Buchwald, Hynčík, Zdeněk. Slavia Hradec B: Ulrich – Smejkal, Bačkovský, Kožešník, Bárta – Pilný, Rak, Zdeněk, Nun – Buchwald, Hynčík.

Jiří Bárta, trenér Slavie Hradec Králové: „Výhra je zasloužená. Především v prvním poločase podalo mužstvo kvalitní výkon a po pěkných akcích třikrát skórovalo. Ve druhé půli jsme hru kontrolovali, a v závěru jsme přidali čtvrtý gól.“⋌(js)