Slavia Hradec Králové – Rakovník 3:3 (0:0). Branky: Toms, Machút, Suchý. Sestava Hradce Králové: Hanus – Machút, Pařízek, Suchý, Linder, Vrána, Blažíček, Toms, Tomáš Mellzer, Vacek, Lahoda.


Marek Machút, hrající asistent Slavie:
„Z naší strany to byl určitě nejlepší výkon v této extraligové halové sezoně. Soupeře jsme jednoznačně přehrávali, ale jak je již v poslední době zvykem, bez gólového efektu. V dramatickém závěru jsme čtyřicet vteřin před koncem prohrávali 2:3, ale naštěstí se nám vzápětí podařilo vyrovnat. Takže jsme s remízou spokojeni.“

Slavia Hradec Králové – Boheminas Praha 4:7 (2:2).
Branky: Toms, Vrána, Suchý, Tomáš Mellzer.

Marek Machút, hrající asistent Slavie:
„S posledním celkem tabulky jsme nečekaně ztratili tři body. Na gólové šance jsme soupeře opět přehráli, ale nic z toho nebylo. V úvodu druhé půle jsme sice vedli 3:2. ale „klokani“ třemi góly zápas otočili. Při naší power play jsme snížili na 4:5. Pak se nechal zbytečně vyloučit Pařízek a Pražené se díky dvěma gólům mohli radovat z premiérového vítězství. S hlavním trenérem Jarošem jsme se rozhodli, že už nebudeme využívat služeb hostujících hráčů z pražské Slavie - Lahody a Vacka, kteří nesplnili očekávání. Budeme pracovat s odchovanci.“ (js)