Hlavice – Převýšov 3:0 (2:0). Do utkání vstoupili domácí fotbalisté jako uragán a v úvodních minutách si vytvořili několik standardních situací. Hned tu první ve 2. minutě se jim zásluhou perfektně zahraného přímého kopu podařilo využít. Martínek z 22 metrů trefil přesně horní růžek Petrovy branky.

Ve 12. minutě podnikli Hlavičtí rychlý protiútok do otevřené převýšovské obrany. Dido se v koncovce nemýlil a zvýšil na 2:0.

Rychlé branky převýšovské fotbalisty zaskočily. K překonání hlavické obrany nemohli dlouho najít cestu.

Do druhého poločasu vstoupila Hlavice stejně jako do úvodu utkání brankou. V 51. minutě využil odražený míč Bartoš a poslal domácí do tříbrankového vedení.

Za tohoto stavu se Převýšov snažil o snížení skóre. Největší příležitosti k dosažení branky měli Převýšovští v závěrečné fázi. V 85. minutě rychlý protiútok Hrabík – Holý zmařila nepřesná finální přihrávka. V 90. minutě měl vyloženou brankovou příležitost Novák, vychytal ho však výborný Koubus v brance domácích.

Do sestavy Převýšova se vrátil po vypršení disciplinárního trestu Kopecký. „Bylo znát že jsem dlouho nehrál. Trochu jsem nestačil s dechem. Bojovali jsme, ale utkání ovlivnily rychlé góly. Zdálo se mi, že rozhodčí na nás byl přísnější,“ uvedl.