ŽBL – série o 3. místo

1. zápas: Valosun Brno – Sokol Hradec Králové 59:52 (18:17, 34:36, 41:46). Body: Spragueová 12, Sedláková 11, Connersová 10, Mrhálková 10, Adamcová 7, Švrdlíková 6, L. Šípová 3 – Stará 15, Zavázalová 11, Hartigová 9, Rosenbaumová 8, Mišurová 6, Pochobradská 2, Křížová 1. Rozhodčí: Vondráček, Znamínko, Remenec. Trojky: 0:6. Trestné hody: 21/15 – 10/8. Fauly: 14:23. Doskoky: 33:26. Diváci: 200.

Romana Ptáčková, trenérka Hradce: „Tohle bylo naprosto zbytečně prohrané utkání. První poločas se nám podařil odehrát dobře a i když bylo skóre vyrovnané, tak jsem měla pocit, že máme více ze hry. Trojka Míši Staré na 51:41 vypadala, že by mohla utkání zlomit. Bohužel soupeř nám z protiútoku dal koš s faulem a tak nám tu trojku vrátil. Pak na nás zafungovala zónová obrana, ale stejně mám pocit, že těch dobrých střeleckých pozic jsme si vytvořily dost. Bohužel se absolutně ztratila sebedůvěra hráček, každá se na hřišti zbavovala míče a dopadlo to takhle. Potkal nás klasický syndrom, kdy se začneme bát o vítězství. Ono už to vypadalo, že je hotovo, to ale není nikdy. Soupeř pak vyrovnal skóre po několika našich chybách a hráčky „zmrzly" úplně."

2. zápas: Valosun Brno – Sokol Hradec Králové 63:78 (17:19, 32:43, 46:58). Nejvíce bodů: Spraqueová 14 – Stará 18. Stav série: 1:1.

„Lvice" si rozhodující náskok vypracovaly ve druhé čtvrtině, do konce zápasu byly o krok napřed a zaslouženě vybojovaly první výhru v sérii.

Finále

1. zápas: ZVVZ USK Praha – IMOS Brno 99:66. Druhý zápas se hraje ve středu v Brně (16.00).