Exhibiční zápas byl bez počítání skóre! Tentokrát totiž nešlo o to, kdo zvítězí.

Všech dvaadvacet dětí dostalo All Stars trofej, dres s vlastním jménem, pamětní list a pocit výjimečnosti. Družstvo White Stars koučovala Katka Křížová (bývalá česká reprezentantka) a družstvo Black Stars Lubomír Peterka (trenér extraligy Královských sokolů). Součástí All Star game byla soutěž ve smečování. Kreativitu mohli hráči a hráčky předvést i v soutěží o nejlepší dvojtakt.

Mezi čtvrtinami přišli kluci ze skupiny T-Bass aby ukázali své dovednosti v breakdance. Na závěr Junior All Star game popřál Martin Peterka, český reprezentant, dětem, aby je basketbal bavil stejně jako nyní. Na pamětním listu bylo motto: Chtěj, aby každý z tvého týmu byl tak dobrý jako ty.

„Tento slogan byl klíčovým prvkem celého Junior All Star. V týmech se stává, že talentovaní jedinci přebírají odpovědnost na sebe. Chtěli jsme jim ukázat basketbal jako týmovou hru. Třeba je to inspiruje, aby pomáhali trenérům zlepšovat spoluhráče ve svých týmech“, komentoval moto ředitel turnaje Jakub Hruška.

Na závěr dostali hráči památeční kartičky, které podepisovali a rozdávali. Zájem o kartičky s podpisem byl veliký, protože z podstaty věci byla tahle série limitovaná. Kdo ví, třeba jednou budou tato jména slavná Akci, na které se sešlo přes sto diváků, podpořili Velocentrum Voleský a Decathlon, kterým patří velké poděkování všech zúčastněných.

Tomáš Hruška, Lubomír Douděra