Extraliga – o titul – 8. kolo: Bumbálka Rusek - Lucky darts Jičín 9:10, Skořenice - U Bicana Hostinné 13:5, Truhles HK - Kobry Trutnov 10:8, Úletáři HK - Loko Trutnov 14:4.
Pořadí:
1. Truhles HK 33 body, 2. Skořenice 32, 3. Kobry Trutnov 26, 4. Bumbálka Rusek 22, 5. Úletáři HK 21, 6. Loko Trutnov 18, 7. Lucky darts Jičín 10, 8. U Bicana Hostinné 6.

Extraliga – o udržení – 10. kolo: Sharks HK - Lokálka HK 13:5, Notorklub Sopotnice - Tygři z Neznášova 12:6, Zippo team Chlumec - Marvin HK 7:11.
Pořadí:
1. Marvin HK 48 bodů, 2. Notorklub Sopotnice 35, 3. Sharks HK 31, 4. Tygři z Neznášova 25, 5. Lokálka HK 22, 6. Zippo team Chlumec 19.

I. liga – 30. kolo: Čertovi švagři HK - Běleč B 13:5, Datwyler Dartes N. Bydžov - Condors Malšovice 11:7, Mistři HK - Emírovci Pohřebačka 10:8, Darters Pod strání HK - Rebelové z Pšánek 12:6, Letci od Vrtule HK - Ferbek Nechanice 8:10, Löwen HK - Vrtule XXL HK 3:15, White Mouses HK - Na Kovárně M. Lhota 4:14.
Pořadí:
1.Vrtule XXL HK 71 bod, 2.Čertovi švagři HK 71, 3.Löwen HK 60, 4.Běleč B 54, 5.Mistři HK 52, 6.Darters Pod strání HK 46, 7.Na Kovárně M. Lhota 41, 8.Piráti Pouchov 41, 9.Ferbek Nechanice 41, 10.Rebelové z Pšánek 40, 11.Condors Malšovice 36, 12.Letci od Vrtule HK 34, 13.Datwyler Dartes N. Bydžov 33, 14.Emírovci Pohřebačka 10, 15.White Mouses HK 0.

II. liga – 30. kolo: Bludný šípy XXL HK - U Kocoura HK 8:10, Těsně vedle HK - HSK U Marťase HK 9:10, Brutální Nikita  HK - Vestečtí Hraboši Zaloňov 11:7, Omnirecord HK - Pavouci HK 8:10, Vlčáci HK - Soptíci HK 7:11, Buď A.L.F. Nechanice - Rumíi Roudnice 10:8.
Pořadí:
1. U Kocoura HK 58 bodů, 2. Bludný šípy XXL HK 56, 3. Soptíci HK 56, 4. Brutální Nikita  HK 49, 5. Rumíi Roudnice 45, 6. Vlčáci HK 45, 7. Pavouci HK 43, 8. Lišťáci z Bjelidla HK 42, 9. Omnirecord HK 34, 10. Vestečtí Hraboši Zaloňov 29, 11. Hojda Újezd 27, 12. Těsně vedle HK 25, 13. Buď A.L.F. Nechanice 24, 14. HSK U Marťase HK 13.

III. liga A – 30. kolo: Dobřeňáci Dobřenice - No Score Kosice 8:10, Havana Club HK - Bumbálka Rusek III 18:0, Libišanka Libišany - H-Club Smiřice 12:6, Selský dvůr HK - Umpa Lumpové Chlumec 7:11, Běleč - Závisláci z Oázy Smiřice 13:5, Neškrtnemsi Králové - Rychtářka Věkoše 10:8, Votroci HK - Odpadlíci HK 10:8.
Pořadí:
1. Havana Club HK 70 bodů, 2. Umpa Lumpové Chlumec 66, 3. Selský dvůr HK 65, 4. Dobřeňáci Dobřenice 63, 5. Votroci HK 55, 6. Závisláci z Oázy Smiřice 46, 7. Libišanka Libišany 45, 8. No Score Kosice 44, 9. NK Harakiri HK 35, 10. Rychtářka Věkoše 31, 11. H-Club Smiřice 27, 12. Běleč 26, 13. Odpadlíci HK 23, 14. Bumbálka Rusek III 18, 15. Neškrtnemsi 13.

III. liga B – 30. kolo: Comeback Máslojedy - Vlčáci z Podůlšan 9:10, Sniper Librantice - Želáci Želí 10:8, Hrádek Boys - Stará hospoda Březhrad 10:9, No comment HK - Punde TO HK 12:6, Parťáci HK - Titanic HK 14:4, Biřička HK - Vlčáci HK 10:8, South Park Cows HK - Neděliště 7:11, Bumbálka Rusek II - Pod strání HK 18:0.
Pořadí:
1. Vlčáci HK 71 bod, 2. Sniper Librantice 66, 3. Comeback Máslojedy 63, 4. Hrádek Boys 55, 5. Parťáci HK 53, 6. Želáci Želí 53, 7. Punde TO HK 52, 8. No comment HK 50, 9. Stará hospoda Březhrad 49, 10. Neděliště 42, 11. South Park Cows 41, 12. Biřička HK 38, 13. Pod strání HK 30, 14. Vlčáci z Podůlšan 21, 15. Bumbálka Rusek II 18, 16. Titanic HK 12.

Divize A – 30. kolo: Těžká šipka HK - U Dvořáků HK 15:3, AK Kamikadze HK - Praskačka 14:4, Parta HIC Dobřenice - Těžká šipka HK 10:8, Sem tam Trefa HK - Glasurit Roudnice 9:10, Smrkáči u Smrku Mžany - A-Jeťáci HK 10:8, Barracuda HK - Harrows Vidocq HK 8:10, Běleč C - Severní vítr HK 10:8, U Dvořáků HK - Modrá ústřice Krásnice 7:11, Votečkovi HK - Rebelové D. Přím B 10:8.
Pořadí:
1. Parta HIC Dobřenice 83, 2. Těžká šipka HK 77, 3. Glasurit Roudnice 67, 4. Běleč C 65, 5. U Dvořáků HK 55, 6. Rebelové D. Přím B 47, 7. Severní vítr HK 44, 8. Harrows Vidocq HK 43, 9. Sem tam Trefa HK 42, 10. AK Kamikadze HK 39, 11. Modrá ústřice Krásnice 38, 12. Smrkáči u Smrku Mžany 33, 13. Votečkovi HK 29, 14. Praskačka 28, 15. Barracuda HK 14, 16. A-Jeťáci HK 13.

Divize B – 30. kolo: Huricane HK - Rebelové D. Přím 6:12, Beer Family HK - Tygři z Neznášova B 5:13, Bonstepáci HK - Union Stars HK 5:13, Captains no.1 HK - Marťánci HK 9:10, Devils HK - U Skokana HK 11:7, Pernštejni z Kuklen B - Pod strání HK 11:7, Rychtáři Nové Město B - Ruda team HK 12:6, Tygři z Neznášova C - Raci Račice 11:7.
Pořadí:
1. Captains no.1 HK 79, 2. Huricane HK 73, 3. Rebelové D. Přím 72, 4. Marťánci HK 55, 5. Rychtáři Nové Město B 52, 6. Ruda team HK 44, 7. Tygři z Neznášova B 43, 8. Union Stars HK 42, 9. Pernštejni z Kuklen B 41, 10. Raci Račice 36, 11. Pod strání HK 35, 12. Devils HK 34, 13. Bonstepáci HK 30, 14. Beer Family HK 30, 15. U Skokana HK 27, 16. Tygři z Neznášova C 24.

Přebor A – 34. kolo: Bull-in Michael HK - Vlčáci B HK 11:7, Ďáblíci ze Starého Bjelidla - El Rancho HK 8:10, Harpuny HK - The Sharks C HK 5:13, Klucy HK - Bumbálka Rusek IV 15:3, Žabáci Slavie HK - Hojda Újezd B 11:7, Orličtí Rytíři HK - Bonstepáci B HK 12:6, U Hada HK - Vlčáci 2011 Chlumec 3:15, Beseda HK - Pernštejni z Kuklen 9:10.
Pořadí:
1. Mimikry HK 84, 2. Žabáci Slavie HK 82, 3. Vlčáci 2011 Chlumec 81, 4. Ďáblíci ze Starého Bjelidla 67, 5. Pernštejni z Kuklen HK 62, 6. Vlčáci B HK 56, 7. El Rancho HK 49, 8. Beseda HK 45, 9. Harpuny HK 43, 10. The Sharks C HK 43, 11. Orličtí Rytíři HK 41, 12. Bull-in Michael HK 38, 13. Hojda Újezd B 31, 14. Bonstepáci B HK 28, 15. Klucy HK 28, 16. Bumbálka Rusek IV 25, 17. U Hada HK 4.   (ber)