šipky
I. LIGA: Čertovi švagři - Stapaz 7:11, Marvin – Sharks 10:8, DC Pod strání - Truhles 6:12, Emírovi – Bumbálka 7:11, Rebelové - Úletáři 2:16, Běleč B - Palma Omni 5:13, The Sharks – Tiplo 5:13, Vrtule - Omnirecord 11:7.
1. Palma 7 0 0 0 108:18 21
2. Zippo team 6 1 0 094:33 20
3. Stapaz Ježek 6 0 0 189:37 18
4. DC Marvin 4 1 2 072:57 16
5. Čertovi švagři 5 0 0 2 77:49 15
6. Truhles4 1 0 283:44 14
7. Bumbálka4 1 0 275:52 14
8. Sharks 4 0 1 278:49 13
9. Pod strání 3 1 0 362:65 11
10. Úletáři 2 0 1 454:73 7
11. ŠK Běleč B0 2 2 355:75 6
12. The Sharks 1 0 1 549:78 4
13. Vrtule1 0 0 633:93 3
14. Emírovci 1 0 0 636:90 3
15. Omnirecord 1 0 0 632:94 3
16. Rebelové 0 0 0 718:108 0
 

II. LIGA: Buď A.L.F - U Bajerů 10:9, Bumbálka II - DC Löwen 5:13, Plác Máslojedy - Rychtáři Nové 12:6, GV Likvilidi - ŠK HOJDA 5:13, Lokálka - Tygři z Neznášova 9:10, Pavouci - A.M.ERICA 10:9, Zuřivá Tereza - ŠK Pod strání 15:3, Závisláci - ŠK Morava 4:14.
1. ŠK Zuřivá5 1 0 179:48 17
2. ŠK HOJDA5 0 1 176:51 16
3. Tygři4 1 0 272:55 14
4. Buď A.L.F3 2 0 271:57 13
5. U Bajerů3 1 2 173:56 13
6. ŠK Plác4 0 1 270:57 13
7. DC Löwen 3 2 0 270:58 13
8. ŠK Morava 4 0 0 370:56 12
9. V Likvilidi4 0 0 358:68 12
10. Pavouci 3 1 0 362:65 11
11. Lokálka 3 0 1 361:66 10
12. Rychtáři.3 0 0 473:53 9
13. A.M.ERICA 2 0 3 268:61 9
14. Bumbálka2 0 0 538:88 6
15. Závisláci0 0 0 738:88 0
16. Pod strání 0 0 0 737:89 0
 

III. LIGA A: Old Stars - Maryje 8:10, ŠK Neškrtnemsi - Těsně vedle 9:10, Condors - Zuřivá Tereza II. 10:8, Ruda team - Rychtářka II. 12:6, Selský dvůr - South Park Cows 4:14, U Čechů – Fousáči 8:10, Scorpions Bronx - Bumbálka III. 10:8..
1. Fousáči 6 1 0 084:43 20
2. Condors5 0 0 162:46 15
3. Těsně vedle4 1 0 275:52 14
4. Bumbálka III.4 1 0 266:61 14
5. Rychtářka II.4 0 1 269:58 13
6. Tereza II. 4 0 1 268:59 13
7. Scorpions3 1 0 258:51 11
8. Ruda team 2 2 0 258:52 10
9. U Čechů3 0 0 360:48 9
10. Maryje 2 1 1 362:66 9
11. South Park 2 1 0 460:67 8
12. Neškrtnemsi1 0 3 249:62 6
13. Údolí hladu 91 0 0 2 444:66 2
14. Old Stars 1 0 0 547:79 2
15. Selský dvůr0 0 0 628:80 0
 

III. LIGA B:Pitbull dařte – Librantice 12:6, Vlčáci - Black Darts 16:2, Piráti - Severní vítr 11:7, Turbo - Hrádek Boys 8:10, White Mouses - Hrobař 8.10, Kadeti - Harakiri 11:7, Plechový Sokol – Šamani 13:5, Krušovická - Benzina Boys 13:5.
1. Plechový Sokol7 0 0 086:40 21
2. Vlčáci6 0 0 182:44 18
3. Severní vítr 5 0 0 275:51 15
4. Hrádek Boys5 0 0 271:55 15
5. Krušovická5 0 0 276:50 15
6 Hrobař 4 1 0 268:59 14
7. Turbo4 0 1 271:56 13
8. Harakiri 4 0 1 266:61 13
9. Piráti4 0 0 371:55 12
10. Kadeti 2 1 0 458:69 8
11. Benzina Boys 2 0 0 555:71 6
12. Pitbull darts 1 1 0 553:74 5
13. Librantice 2 0 0 454:72 5
14. White Mouses 1 0 1 550:77 4
15. Šamani 1 0 0 644:82 3
16. Black Darts 0 0 0 731:95 0
 

DIVIZE A: Klucy – ŠK Biřička 18:0, Těžká šipka - No Score 10:9, Rychtářka Věkoše - Barracuda 12:6, DC Devils - DC Harrows 9:10, Glasurit - DC U Kocoura 10:9, HSK U Marťase - ŠK Smrkáči 7:11,ŠK Malšovice - Na Kovárně 14:4, Votroci - Stará hospoda Březhrad 9:10.
Pořadí: 1. Rychtářka Věkoše 19 bodů, 2. ŠK Smrkáči u Smrku Mžany 17, 3. Glasurit Hradec Králové 16, 4. ŠK Těžká šipka Hr. Králové 16, 5. ŠK Malšovice 15, 6. DC No Score Kosice11, 7. DC Harrows Hradec Králové 11, 8. DC U Kocoura Hradec Králové 9, 9. HSK U Marťase Hradec Králové 9, 10. Klucy Hradec Králové 8, 11. DC Devils Hradec Králové 7, 12. Na Kovárně Malšova Lhota 713. DC Stará hospoda Březhrad 7, 14. Votroci Běleč nad Orlicí 7, 15. ŠK Biřička Hradec Králové 6, 16. Barracuda Hradec Králové 2.

DIVIZE B: DC Sniper - Librantice 7:11, A-Jeťáci - AK Kamikadze 4:14, Bludný šípy XXL - Pohodáři 9:10, Batalion II. - Harpuny.15:3, Norci – Ferbeke 12:6, Pod strání - Rebelové B 10:8, Predátoři - Běleč C 11:7, ŠK Běleč - Zuřivá Tereza IV. 10:8.

Pořadí: 1. Rebelové Pšánky B 18, 2.c.k.Batalion II. Libišany 16, 3. ŠK Běleč nad Orlicí 16, 4. Parťáci Hradec Králové 15, 5. Ferbek Nechanice 15, 6. Bludný šípy XXL 12, 7. Pod strání Hradec Králové 11, 8. AK Kamikadze Hr. Králové 10, 9. Predátoři 9, 10. A-Jeťáci Hradec Králové 8, 11. Běleč C 8, 12. ŠK Harpuny Běleč n. O. 8, 13. ŠK Zuřivá Tereza IV. Hradec Králové 7, 14. Pohodáři Hradec Králové 7, 15. Norci Vysoká n/Labem 7, 16. DC Sniper Librantice 1.
(ber)