Extraliga žen

Slavia Hradec Králové – Praga Praha 1:5 (0:2). Branka Hradce: Tláskalová. Hradec: Šmídová – Vošahlíková, Krausová, Venclová, Smitková, Tláskalová. Střídaly: Gančarčíková, Ohnemichlová, Škrancová.

Martina Poláková, trenérka Hradce: „V naší sestavě se objevily dvě mladší dorostenky z Rakovníka, a to Ohnemichlová a Škrancová, které u nás hostují. V zápase jsme doplatily na nemohoucnost v koncovce. Ani zkušené hráčky se nedokázaly střelecky prosadit, i když jsme si šance vypracovaly. Naopak Praga byla v koncovce mnohem efektivnější."

Slavia Hradec Králové – Hostivař 0:3 (0:0). Hradec: Čecháková – Vošahlíková, Krausová, Venclová, Smitková, Tláskalová. Střídaly: Gančarčíková, Ohnemichlová, Škrancová.

Martina Poláková, trenérka Hradce: „I tento zápas se nesl v podobném duchu, jako ten s Pragou. Měly jsme více ze hry, ale co dokážeme zahodit, je neuvěřitelné. Třikrát jsme netrefily ani prázdnou branku. Za stavu 0:1 jsme v závěru více otevřely hru a Pražanky pojistily svoji výhru dalšími dvěma góly."

Extraliga mužů

Slavia Hradec Králové – Slavia Praha 3:4 (2:2). Branky Hradce: Krýsl 2, Suchý. Hradec: Zdeněk – Machút, Pařízek, Krýsl, Hynčík, Ellinger, Suchý, Blažíček, Melzer, Smejkal.

Ladislav Smetana, trenér Hradce: „S největším favoritem extraligy jsme sehráli vcelku vyrovnaný zápas. V jeho průběhu jsme třikrát vedli, a je velká škoda, že za stavu 3:2 se nám nepodařilo přidat další gól. V závěru Pražané, po dvou našich chybách, stav otočili, ale znovu říkám, že mnoho nechybělo a zrodilo se velké překvapení extraligy."

Slavia Hradec Králové – Bolevec 7:2 (2:0). Branky Hradce: Hynčík 3, Krýsl 3, Machút.

Ladislav Smetana, trenér Slavie Hradec Králové: „Od úvodu jsme měli hru pod kontrolou, přesto jsme první dva góly vsítili až v závěru poločasu. Potom jsme se již uklidnili a svůj tlak po změně stran jsme vyjádřili dalšími pěknými brankami. Mám radost, že se nám dařila kombinace, dostali jsme se do vedení 6:0 a soupeř v závěru výsledek korigoval. Ze dvou zápasů jsem si přál získat tři body a povedlo se, takže spokojenost. Další zápasy extraligy nás čekají 16. prosince opět v hale pražské Slavie, kdy změříme síly s Rakovníkem a Liticemi."

I. liga mužů

Slavia Hradec Králové B – Mnichovice 4:5 (3:1), Slavia Hradec Králové B – Kadaň 8:3 (4:3). Hradec: Zdeněk – Blažíček, Suchý, Bárta ml., Rak, Buchwald, Erben, Toms.

Ladislav Smetana, trenér Hradce: „Do těchto zápasů se snažíme zapojit dorostence, aby si postupně zvykali na mužský halový hokej. Tato soutěž je pro ně dobrou příležitostí, aby předvedli, co v nich je. Pokud někdo bude mít odpovídající výkonnost, má šanci dostat se do extraligového áčka. Další zápasy sehraje naše béčko až 6. ledna, a to se Kbely a Pragou Praha B."   (js)