BASKETBAL

Kooperativa NBL mužů – skupina A1, 3. kolo: Pardubice – Olomoucko 90:94, Děčín – Svitavy 72:50, Opava – Nymburk 88:100.

1. Nymburk 25 25 0 2553:1804 50
2. Opava 26 17 9 2224:2053 43
3. Pardubice 25 17 8 2192:1933 42
4. Děčín 26 16 10 2096:2088 42
5. Svitavy 25 12 13 2000:1991 37
6. Olomoucko 25 12 13 2183:2271 37

Ženská liga – 20. kolo: USK Praha – Hradec Králové 75:59, KP Brno – Trutnov 80:58, Nymburk – Technic Brno 114:76, Ostrava – Žabiny Brno 44:85, Slovanka MB – Karlovy Vary 81:68, Strakonice – Slavia Praha 64:93.

1. USK Praha 20 20 0 2119:998 40
2. Nymburk 20 18 2 1761:1350 38
3. KP Brno 20 15 5 1607:1276 35
4. Žabiny Brno 21 14 7 1503:1297 35
5. Slavia Praha 20 14 6 1726:1405 34
6. Hradec Králové 20 13 7 1626:1311 33
7. Slovanka 20 8 12 1377:1602 28
8. Karlovy Vary 20 6 14 1253:1606 26
9. Trutnov 21 5 16 1340:1726 26
10. Ostrava 20 3 17 1121:1646 23
11. Strakonice 20 3 17 1117:1771 23
12. Technic Brno 20 2 18 1215:1777 22

FLORBAL

Superliga mužů – čtvrtfinále play off, 1. a 2. zápasy: Mladá Boleslav – Pardubice 11:3 a 10:1, Vítkovice – Střešovice 2:8 a 4:3 sn, Bohemians – Sparta 5:4 v pr. a 2:4, Chodov – Otrokovice 7:2 a 4:3.

Extraliga žen – čtvrtfinále play off – 1. a 2. zápasy: Chodov – Jičín 18:0 a 8:4, Jižní Město – Panthers Praha 9:3 a 5:4, Ostrava – Liberec 4:1 a 9:2, Vítkovice – Bohemians 7:0 a 9:1.

FOTBAL

II. liga - 18. kolo: Hradec Králové – České Budějovice 2:1, Ústí nad Labem – Pardubice 0:0, Olympia Praha – Třinec 0:0, Příbram – Táborsko 3:1, Vítkovice – V. Žižkov 3:5, Sokolov – Opava 0:3. Odloženo: Frýdek-Místek – Znojmo, Varnsdorf – Vlašim.

1. Opava 17 10 4 3 45:25 34
2. Příbram 17 10 2 5 29:17 32
3. Třinec 17 9 4 4 23:15 31
4. Pardubice 17 9 2 6 22:13 29
5. České Budějovice 17 7 7 3 25:13 28
6. Hradec Králové 17 6 7 4 23:20 25
7. Znojmo 16 7 4 5 21:25 25
8. Sokolov 17 7 3 7 19:20 24
9. Olympia Praha 18 6 6 6 21:25 24
10. Vlašim 16 7 2 7 26:25 23
11. Žižkov 18 6 4 8 28:29 22
12. Varnsdorf 16 4 6 6 22:25 18
13. Táborsko 17 4 6 7 21:25 18
14. Ústí nad Labem 17 3 4 10 16:32 13
15. Vítkovice 17 3 4 10 19:36 13
16. Frýdek-Místek 16 2 5 9 8:23 11

FUTSAL

I. liga – 22. kolo: Litoměřice – Chrudim 2:2, Jeseník – Vysoké Mýto 1:8, Česká Lípa – Plzeň 2:8, Slavia Praha – Helas Brno 4:0, Sparta Praha – Teplice 7:3, Třinec – Mělník 7:4.

Konečná tabulka základní části:
1. Chrudim 22 20 2 0 129:26 62
2. Plzeň 22 17 1 4 112:59 52
3. Sparta Praha 22 15 1 6 103:64 46
4. Litoměřice 22 14 4 4 103:51 46
5. Vysoké Mýto 22 13 0 9 78:77 39
6. Slavia Praha 22 11 0 11 101:81 33
7. Teplice 22 11 0 11 99:100 30
8. Helas Brno 22 8 0 14 68:94 24
9. Česká Lípa 22 5 3 14 61:104 18
10. Mělník 22 5 0 17 72:134 15
11. Jeseník 22 3 2 17 55:123 11
12. Třinec 22 3 1 18 53:121 10

HÁZENÁ

Extraliga mužů – 18. kolo: Jičín – Karviná 24:28, Dukla Praha – Hranice 30:20, KP Brno – Kopřivnice 29:34, Strakonice – Nové Veselí 24:30, Zubří – Plzeň 24:23, Frýdek-Místek – Lovosice 32:29.

1. Zubří 19 14 1 4 516:485 29
2. Karviná 19 12 2 5 556:521 26
3. Dukla Praha 19 11 3 5 550:492 25
4. Lovosice 19 11 3 5 546:500 25
5. Plzeň 19 11 1 7 521:486 23
6. Kopřivnice 19 7 4 8 547:544 18
7. Jičín 19 8 1 10 483:499 17
8. Frýdek-Místek 19 8 1 10 501:521 17
9. Hranice 19 7 0 12 498:517 14
10. Brno 19 6 1 12 530:559 13
11. Nové Veselí 19 5 1 13 466:493 11
12. Strakonice 19 4 2 13 483:580 10

HOKEJ

II. liga – skupiny Střed a Západ, osmifinále, 4. zápasy: Dvůr Králové – Sokolov 1:4, konečný stav série 1:3, Kobra Praha – Vrchlabí 2:5, konečný stav série 1:3, Trutnov – Děčín 3:4 v prodl., konečný stav série 1:3, Nymburk – Kolín 1:5, konečný stav série 1:3, Bílina – Jablonec 4:6 , konečný stav série 1:3.

HOKEJBAL

Extraliga – 7. kolo: Letohrad – Kladno 2:1 po sam. stř. 15. kolo: Letohrad – Most 4:0, Pardubice – Kladno 2:0, Ústí nad Labem – Rakovník 8:1, KOVO Praha – Sudoměřice 2:1 po sam. stř., Plzeň – Kert Park Praha 4:2.