Pátek 4. ledna

BASKETBAL
Okresní přebor: Alkon Interier - Baskeťáci Josefov (19 VLA, Stojan, Černý), BK Rebels Junior - Košíkářský kroužek (20.30 Spec. škola Hradecká ul., Glos, Svoboda), Slezské Předměstí - TSR Czech Rep. UHK (19 ZŠ SNP, Štursová, Polda), BSK Hradec - Vojenské lesy (17.30 ZŠ M. Horákové, Pára, Pumr), BKV Podnikatelská škola - BK Rebels Hradec (19.30 Sokol HK 2 Chelčického ul., Pumr, Zima).
BOWLING
Nový Bydžov: Od 18 hodin se v hotelu Tatra uskuteční tradiční novoroční bowlingové setkání vedoucích mládežnických fotbalových týmů RMSK Cidlina, FK Nový Bydžov a přátel kopané mládeže v Pocidliní.
LEDNÍ HOKEJ
Extraliga dorost: HC VCES Hradec - HC Energie Karlovy Vary (17).
TENIS
Hradec Králové: V termínu 4. až 7. 1. se v TK Tenis Centru (Hradubická ul., areál DTJ) uskuteční tenisový turnaj dorostenců.

Sobota 5. ledna

BASKETBAL
Oblastní přebor st. minižákyně: Sokol Hradec - Studánka Pardubice (9 a 11). Trocal Ženská basketbalová liga: Sokol Hradec - Gambrinus Brno (16). Extraliga ml. dorostenky: Sokol Hradec - Sokolov (18) vše ve sportovní hale TJ Sokol (Eliščino nábř.). Krajský přebor st. minižáci: Sokol Pražské Předměstí Hradec - Trutnov (8.30 a 12). Krajský přebor U16: Sokol Pražské Předměstí Hradec - Trutnov (10 a 13.30) vše v sokolovně Sokol Hradec 2 Pražské Předměstí (Chelčického ul.).
FLORBAL
Předměřice n. L.: Florbalový turnaj Labe Cup 2008 se uskuteční v nové sportovní hale v Předměřicích n. L. Turnaj pořádá CSP Hradec Králové pro kategorii mladších žáků (roč. 1994 až 1995) a účast potvrdily špičkové týmy Tatran Střešovice či Pepino Ostrava. Počet účastníků na šest doplní A + B týmy F. B. C. Nové Město nad Metují a domácí CSP Hradec Králové. Turnaj bude zahájen v 9 hodin, vyvrcholí finálovým duelem v 16.10. Pro diváky je připravena soutěž o hokejku. Blžší informace: Tomáš Hrbek, CSP Hradec Králové, Medkova 1310, 50O 02, Hradec Králové, MB 723 77 33 19, e - mail: tomas.hrbek@sportovnicentrum.com; Web :www.sportovnicentrum.com.
FOTBAL
Přátelské kopačky: Třebeš ml. dorost - Černilov dor. (Částka) od 20 hodin na umělé trávě Všesport. stadionu.
HALOVÝ FOTBAL
Hlušice: RV Fotbal a SK Čechie Hlušice pořádají od 8 hodin ve sportovní hale Střední školy technické a řemeslné Hlušice 4. ročník halového turnaje mužů Čechie Cup 2008. Předpokládá se start 12 týmů (celkově 50 utkání), 1. cena sud piva. Jednotlivé zápasy budou řídit P. Průcha z Nového Bydžova, J. Průcha z Hlušic a A. Zavázal z Hradce.
Stěžery: Program zápasů Stěžerské zimní ligy: 13 ml. žáci Slavia Hradec - Třebeš B, 14 ml. žáci Stěžery - Kunčice, 15 ml. žáci Skřivany - Černilov, 16 ml. žáci Třebeš A - Probluz, 17 muži Inter Strojaři - Bomber Slatina, 18 muži White Brothers - Stěžery.
LEDNÍ HOKEJ
Extraliga junioři: HC VCES Hradec - HC Sparta Praha (12.30).
RICOCHET
Hradec Králové: V Ricochet Centru se uskuteční Novoroční turnaj.
VOLEJBAL
Hradec Králové: V tělocvičně ZŠ Štefánkova pořádá Sokol Malšovice Novoroční turnaj žákyň.

Neděle 6. ledna

BASKETBAL
Liga ml. žákyně: Sokol Hradec B - Studánka Pardubice (8). Extraliga ml. dorostenky: Sokol Hradec - Praha Nusle (10). Liga ml. žákyně: Sokol Hradec A - Kolín (12). II. liga muži: Sokol Hradec Pražské Předměstí - Rychnov (14) vše ve sportovní hale TJ Sokol (Eliščino nábř.).
HALOVÝ FOTBAL
Předměřice: Ve zdejší nové sportovní hale pořádá FC Hradec od 8 hodin turnaj mladších elévů (roč. 99 a ml.).
Stěžery: Program zápasů Stěžerské zimní ligy: 9 ml. přípravka FC Hradec B - Olympia Hradec, 10 st. žáci Slavia Hradec B - Křičeň, 11 st žáci Třebeš - Stěžery, 12 st. žáci Kunčice - Probluz, 13 dorost Kunčice B - Nový Hradec, 14 dorost Kunčice A - Stěžery, 15 dorost Slavia Hradec B - Vysoká nad Labem.
šACHY
Krajský přebor: Slavia Hradec C - TJ Nová Paka (10 TJ Slavia). Regionální soutěž: ŠK Lípa E - Slavia Hradec F, ŠK Lípa D - DDM Třebechovice C (obojí hostinec U Polních myslivců na Chlumu), Jiskra Nový Bydžov B - Jiskra Nový Bydžov C (sokolovna) začátky shodně od 9 hodin.
Poznámka: Oznámení o konání sportovních akcí a utkání na Královéhradecku ke zveřejňování v této rubrice mohou zájemci zasílat e-mailem na adresu: lubomir.doudera@tiscali.cz, mobil 606 802 072, tel., fax, zázn. zam. 495 521 710 vždy do úterý příslušného týdne.