Pátek 14. prosince

BASKETBAL

Okresní přebor: SK Týniště B - Košíkářský kroužek (18.45 tělocvična ZŠ, Kolář, Říha), Alkon Interier - Slezské Předměstí (19 VLA, Pára, Pumr), BK Rebels Junior - BSK Hradec (20.30 Spec. škola Hradecká ul., Pumr, Pára), BKV Podnikatelská škola - South Park (19.30 Sokol HK 2 Chelčického ul., Stojan, Černý).

FOTBAL

Vysoká n. L.: V klubovně fotbalového hřiště FK Vysoká se od 18 hodin koná „Setkání příznivců fotbalového klubu FK Vysoká“.

FUTSAL

II. Celostátní liga: UFA FC Salamandr Hradec - Agromeli Brno od 20.30 hodin ve sportovní hale TJ Slavia v Orlické Kotlině.

LEDNÍ HOKEJ

Extraliga junioři: HC VCES Hradec Králové - BK Mladá Boleslav (17).

STOLNÍ TENIS

Okresní přebor I. třída muži: Sokol Stěžery C - Sokol Třebechovice pod Orebem B (18.30 sokolovna).

 

 

Sobota 15. prosince

BADMINTON

Hradec Králové: V nové hale TJ Montas v Kuklenách se od 9 do 16 hodin koná krajský turnaj kategorií U11 a U13.

BASKETBAL

Sdružený oblastní přebor ml. minižákyně: Sokol Hradec - Svitavy (8.30), Sokol Hradec - Choceň (11). Liga starší žákyně: Sokol Hradec - Liberec (15) vše ve sport. hale TJ Sokol (Eliščino nábřeží).

Oblastní přebor ml. minižáci: Sokol Pražské Předměstí - Choceň (8.30), Sokol Pražské Předměstí - Svitavy (11).

Krajský přebor muži: Sokol Pražské Předměstí B - Nový Bydžov (13) vše v sokolovně TJ Sokol Pražské Předměstí (Chelčického ul.).

HALOVÝ FOTBAL

Hlušice: V termínu 15. až 16. 12. (začátky v 8 hodin) se ve zdejší sportovní hale SŠTŘ koná dvoudenní turnaj mladších žáků (roč. 95) Stepa Cup. Představí se 8 týmů: RMSK Cidlina A, Union Žižkov, SK Městec Králové, Spartak Příbram, ABC Bráník, FK Nový Bydžov, Dosta Bystrc, RMSK Cidlina B. Turnaj vyvrcholí v neděli 16. 12. a jednotlivé zápasy budou řídit M. Novotný z Nového Bydžova a M. Strýhal z Hlušic.

Hradec Králové: Od 8.30 hodin se ve sportovní hale ZŠ Kukleny uskuteční tradiční již 26. ročník Šampáňo cupu starších pánů, pořádaný bývalými hráči RH Hradec společně s prodejnou Gól. Představí se 8 týmů: Lokomotiva Hradec (obhájce primátu), Slavoj Předměřice, RH Hradec, Salon Klain, Omnirecord, Slavia Hradec, Kaskáda Rychnov, Husquarna (rozhodčí Doubrava a Rambousek).

Jaroměř: Ve dnech 15. až 16. 12. se uskuteční ve sportovní hale SOU Karlov 4. ročník Jelichov cupu s účastí 20 týmů - skupina A (zač. 8 hodin): Sebranka, SK Smiřice, Global Hořice, Miláno Jaroměř, FC Juniors; skupina B (11): FC Jelichov A, Bono Heřmanice, Hurican Černožice, Babylon Jaroměř, Piškotky Doubravice;

skupina C (14): V+J Rodos, Mambo team, Číčováci, FC Chelsea, Kimberly Clark; skupina D (17): Agro CS, Kousci Laušmanovi, FC Jelichov B, Nožičky, Lichva tým. Předměřice: Od 9 hodin se ve zdejší nové sportovní hale uskuteční turnaj mladších žáků, pořádaný FC Hradec.

Stěžery: 9. hracím dnem pokračuje Stěžerská zimní halová liga s programem st. přípravka: 13 Olympia Hradec - Jaroměř, 14 Černilov - DFC Hradec, ml. žáci: 15 Probluz - Skřivany, 16 Černilov - Stěžery, starší žáci: 17 Křičeň - Třebeš, 18 Stěžery - Kunčice. Třebechovice: V hale ZŠ Třebechovice se od 8 hodin koná 2. turnaj starších elévů roč. 1997 a ml. (rozh. Zachariáš a Bačo).

LEDNÍ HOKEJ

I. liga: HC VCES Hradec - HC Prostějov (18).

Extraliga dorost: HC VCES Hradec - BK Mladá Boleslav (12:30).

STOLNÍ TENIS

Divize muži: Sokol Hradec 2B - Hostinné (9), Sokol Hradec 2B - Dvůr Králové B (14) obojí TJ Sokol Pražské Předměstí (Chelč. ul.), Slavia Hradec - Dvůr Králové B (9), Slavia Hradec - Hostinné (14) ,obojí TJ Slavia (Orlická Kotlina), Sokol Chlumec - Jičín B (9), Sokol Chlumec - Valdice (14) obojí sokolovna, Sokol Třebechovice - Valdice (9), Sokol Třebechovice - Jičín B (14) obojí sokolovna.

Okresní přebor muži I. třída: Jiskra Nový Bydžov B - Sokol Svinary (15 sokolovna).

TENIS

Hradec Králové: TK Tenis Centrum (Hradubická ul.) pořádá vánoční turnaj dětí (ml. a st. žáci).

VOLEJBAL

II. liga muži: Slavia Hradec Králové- Dřevěnice (11 a 15). Extraliga junioři: Slavia Hradec Králové - Ostrava (9 a 13) vše ve sport. hale TJ Slavia (Orlická Kotlina). II. liga ženy: Sokol Hradec Králové- Slavia Hradec Králové (10 a 14).

 

 

Neděle 16. prosince

BADMINTON

Hradec Králové: V nové hale TJ Montas v Kuklenách se od 9 do 16 hodin uskuteční krajský turnaj družstev žactva. BASKETBAL Liga starší dorostenky: Sokol Hradec Králové B - Jičín (9). Extraliga starší dorostenky: Sokol Hradec Králové - Kara Trutnov (11) obojí ve sportovní hale TJ Sokol (Eliščino nábřeží).

HALOVÝ FOTBAL

Všestary: Trenéři mládeže AFK Probluz pořádají od 8 hodin ve sportovní hale ZŠ Všestary 2. ročník vánočního turnaje mužů v malé kopané. Představí se 10 mužstev: Hostinec XIII, Střezetice, Chromaczek, Neděliště, Roxy, Vobrnice, SKP Hradec, Smiřice, Stěžery a FC Perun.

OKR delegovala sudí Vondráčka ze Starých Nechanic a Liebische z Hradce.

Předměřice: Od 9 hodin se v místní nové sportovní hale koná turnaj mladších elévů, pořádaný FC Hradec.

Stěžery: 10. hracím dnem pokračuje Stěžerská zimní halová liga s programem ml. přípravka: 9 Třebeš - DFC Hradec, 10 Kunčice - Černilov, ml. žáci: 11 Kunčice - Slavia Hradec, muži: 12 Bufallo Medvěd - FC Rapid, st. žáci: 13 Slavia Hradec A - Dohalice, 14 Slavia Hradec B - Probluz, muži: 15 SKN Hradec - GS Repro.

STOLNÍ TENIS

Okresní přebor muži I. třída: Sokol Chlumec nad Cidlinou C - Jiskra Nový Bydžov A (9 sokolovna).

ŠACHY

Krajská soutěž: Jiskra RMSK Nový Bydžov - Tatran Hostinné (sokolovna), ŠK Lípa B - Jiskra Hořice B (hostinec U Polních myslivců na Chlumu), Slavia Hradec D - Hronov B (TJ Slavia) vše od 9 hodin.

Poznámka: Oznámení o konání sportovních akcí a utkání na Královéhradecku ke zveřejňování v této rubrice mohou zájemci zasílat e - mailem na adresu: lubomir.doudera@tiscali.cz, mobil 606 802 072, tel., fax, zázn. zam. 495 521 710 vždy do úterý příslušného týdne. ⋌(ld)