PÁTEK 13. LISTOPADU

BASKETBAL
Okresní přebor: BSK Hradec - Alkon Interier (17.30 ZŠ M. Horákové, Pára, Nývlt), Slezské Předměstí - Rebels Junior (19 ZŠ SNP, Černý, Svoboda), Rebels Hradec - BKV Podnikatelská škola (20.30 Spec. škola Heyrovského ul., Glos, Vacek), Baskeťáci Josefov - Kobit Jičín (19.45 SOU Karlov, Zima, Pára).

FOTBAL
Liga st. a ml. žáci: FC Hradec - České Budějovice (11.30 a 13.15 Všesp. st. um. tráva, Vítek). Hradec Králové: Od 15 hodin se v budově OV ČSTV (Habrmanova 192) koná pravidelné zasedání STK OFS.
LEDNÍ HOKEJ
Extraliga st. dorostu: HC VCES Hradec Králové – IHC Písek (16). Krajská liga dorostu: HC VCES Hradec Králové B – Lomnice n. P. (19.30). Krajský přebor dorost: Třebechovice - Nová Paka/Jičín (19.30).
HOKEJ
Extraliga:
Pardubice – Slavia (18). Futsal: I. liga: Chrudim – V. Mýto (20).

SOBOTA 14. LISTOPADU
BASKETBAL
I. liga muži: Sokol Pražské Předměstí - Ostrava (17 sport. hala Třebeš); Sdružený oblast. přebor ml. mini: Sokol Hradec - Hořice (9 a 11). Liga dorost U16: Sokol Pražské Předměstí - Karviná (13). Liga st. žákyně: Sokol Hradec - Strakonice (15). Extraliga st. dorostenky: Sokol Hradec - Slovanka (17) vše sport. hala TJ Sokol (Elišč. nábř.). Oblast. přebor nejm. mini: Sokol Hradec - Trutnov (9 a 11) tělocvična TJ Sokol (Elišč. nábř.).
ŽBL: Trutnov – Hradec Králové (17.30).
FOTBAL
Česká liga st. a ml. dorost: FC Hradec B - Motorlet Praha (10.15 a 12.30 Všesp. st. um. tráva, Šiling); Pardubice – Jablonec nad Nisou (hřiště Ohrazenice umělá tráva), FC Hradec Králové B – Motorlet Praha . I. liga ženy: FC Hradec - Sparta Praha (10.30 Šafránková, hř. Probluz). I. liga dorostenky: FC Hradec - Sparta Praha (13 Kramlová) obojí hř. AFK Probluz. I. liga st. a ml. žákyně: FC Hradec - Teplice (10.30 a 12.30 hř. Urbanice, Koza). Okresní přebor st. žáci: Černilov - Třebeš B (10 Pail). Okresní přebor ml. žáci: Černilov - Třebeš B (11.45 Pail).
Hradec Králové: Výroční schůze oddílu kopané Dopravního podniku se koná od 17 hodin v restauraci Pod Strání (vinárna).
Divize: Letohrad – Živanice, Náchod – Nová Paka, Dvůr Králové nad Labem – AFK Chrudim (vše 14)
HALOVÝ FOTBAL
Hradec Králové: Ve sportovní hale Třebeš pořádá OFS Hradec od 8 do 16 hodin okresní přebor mladších elévů v halové kopané (Vojtěch, Krucký, Čožík). Skupina A (8): Probluz, Nový Hradec, Stěžery, FC Hradec žákyně; skupina B (9.30): Černilov, Kunčice, Třebeš dívky, Kobylice; skupina C (11): Chlumec B, FC Hradec 2003, Černilov B, Třebeš B; skupina D (12.30): Slavia Hradec B, Roudnice, Miletín, Dohalice, FC Hradec 2002; finále (14.40).
I. liga: Pardubice – Bohemians (19.30, nafukovací hala na Dukle).

HOKEJBAL
Extraliga: HBC Autosklo H. A. K. Hradec - Plzeň (14 Orlovna Kozinova ul.). Letohrad – Dobřany (17), Hradec Králové – Plzeň (13); I. liga: Alfa Pardubice – Litoměřice (17).
LEDNÍ HOKEJ
I. liga: HC VCES Hradec - Třebíč (18). Krajský přebor ml. žáci: Třebechovice - HC Metuje (10).

HOKEJ: I. liga: Vrchlabí – Chomutov, Hradec Králové – Třebíč (oba 18).

KARATE: Turnaj o pohár starosty města v Ústí nad Orlicí (9.30, sportovní hala).

KUŽELKY: I. liga mužů: Náchod – Slavoj Praha (15); I. liga žen: Náchod – Slavia Praha (11).

JUDO: 42. ročník Velké ceny Jičína, očekává se slušná účast, pořadatelé obdrželi přihlášky téměř 80 závodníků z České republiky, dále potvrdila účast družstva z Trnavy, Wroclawi, Opole a dalších zahraničních celků (10).

STOLNÍ TENIS: I. liga žen: Dobré – Neředín (17), Voděrady – Havířov (16).

NEDĚLE 15. LISTOPADU

BASKETBAL
Liga st. žákyně: Sokol Hradec - USK Praha (9). Extraliga st. dorostenky: Sokol Hradec - Nusle (11) obojí sport. hala TJ Sokol (Elišč. nábř.). Liga U16: Sokol Hradec 2 - Nový Jičín (9 sport. hala ZŠ Kukleny). Oblast. přebor U16: Sokol HK 2 Pražské Předměstí - Tesla Pardubice B (9.30 a 11 sokolovna Pražské Předměstí, Chelč. ul.).
FOTBAL
Divize: FC Hradec B - Dobrovice (10.15 hř. Všesp. st. um. tráva, Štuk), Převýšov - Český Dub (10.15 Melichar), Nový Bydžov - Turnov (14 hř. Chudonice um. tráva, Klátil). Přátelské utkání: Nový Bydžov jun. – Jiskra Hořice v P. (16 hř. Chudonice UMT).

Neděle 15. listopadu
Divize: FC Hradec Králové B – Dobrovice (hř. Všesportovní stadion UT), Převýšov – Český Dub (oba 10.15), N. Bydžov – Turnov (hř. Chudonice UT), H. Měcholupy – Pardubice, Velim – Ústí n. O. (vše 14). (re)
HALOVÝ FOTBAL
Hradec Králové: Ve sportovní hale Třebeš se od 8 do 16.45 hodin koná okresní přebor starších elévů v halové kopané (Vojtěch, Bačo, Krucký). Skupina A (8): Slavia Hradec Králové B, Stěžery, Třebeš B, Kunčice, Miletín; skupina B (10.20): Probluz, Černilov, Stěžery B, Třebeš dívky; skupina C (11.50): Probluz B, FC Hradec Králové žákyně, Roudnice, Chlumec B; skupina D (13.20): Kobylice, Nový Hradec Králové , Dohalice, Nové Město, Skřivany; finále (15.30).
HOKEJBAL
Extraliga: HBC Autosklo H. A. K: Hradec - Dobřany (11 Orlovna Kozinova ul.). Letohrad – Plzeň (14), Hradec Králové – Dobřany (11); I. liga: Alfa Pardubice – Most B, Svítkov Pardubice – Litoměřice, H. Městec – J. Hradec, Přelouč – Třemošná (vše 14).
LEDNÍ HOKEJ
Liga juniorů: HC VCES Hradec Králové – Nymburk (15.30).
STOLNÍ TENIS
Okresní přebor muži I. třída: Stěžery B - Sokol Hradec 2F (16 tělocvična OÚ 1. Obecní hospoda).
Stěžery: Oddíl TJ Sokol Stěžery pořádá od 9 hodin v tělocvičně OÚ 1. Obecní hospody druhý otevřený krajský bodovací turnaj nejmladšího žactva.
ŠACHY
I. liga: Slavia Hradec - Poštovní Spořitelna B (10 TJ Slavia, rozh. Bielavský). Regionální přebor: ŠK Lípa E - Sokol Hradec B, ŠK Lípa D - Česká Skalice B (obojí hostinec U Polních myslivců na Chlumu), Slavia Hradec E - Ortex Reta junioři Hradec (TJ Slavia) vše od 9 hodin.

ATLETIKA: Silniční běh na 10 km ve Strakoči u Náchoda (10, od sokolovny).

STOLNÍ TENIS: I. liga žen: Dobré – Havířov, Voděrady – Neředín (oba 10). (re)