Středa 23. prosince

Basketbal: Soutěž v hodu šestek na koš v hale BK Synthesia Pardubice na Dukle (17).
Hokej:
Krajská liga Královéhradecka: Náchod – Nová Paka, Dvůr Králové – Jaroměř, Nové Město nad Metují – Třebechovice, Hronov – Opočno (vše 18).
Čtvrtek 24. prosince

Atletika:
Vánoční malá cena Monaka na 10 kilometrů ve Slatiňanech (10).
Pátek 25. prosince

Stolní tenis:
Tradiční vánoční turnaj mužů v Sudslavi na Orlickoústecku (8.30).
Sobota 26. prosince

Šachy: České šachové Vánoce, 11. ročník otevřeného mezinárodního turnaje v Litomyšli (internát VOŠ a SPgŠ) za účasti více než stovky hráčů z ČR a ze zahraničí (potrvá až do neděle 3. ledna); 41. ročník Memoriálu Oldy Hájka v bleskovém šachu v Ústí nad Orlicí-Hylvátech (9, restaurace U Tří mostů). Atletika: 13. ročník vánočního běhu pantera na 8,5 kilometru v Přelouči (13.30, jezdecký areál).
Turistika:
32. vánoční prosička v Poličce – pěšky asi 20 kilometrů (9, gymnázium); Štěpánský pochod pěšky nebo na lyžích v Pastvinách.
Stolní tenis:
13. ročník vánočního turnaje pro registrované i neregistrované v České Rybné u Žamberka (12.30, obecní úřad).
Neděle 27. prosince

Hokej: Extraliga: Pardubice – Kometa Brno (17); krajská liga Královéhradecka: Třebechovice pod Orebem – Náchod, Jaroměř – Nové Město nad Metují, Nová Paka – Dvůr Králové nad Labem, Nový Bydžov – Hronov (vše 17); krajská liga Pardubicka: Moravská Třebová – Skuteč, Hlinsko – Chotěboř, Choceň – Litomyšl (vše 17); krajská soutěž: Polička – Semechnice (17).
Halový fotbal:
Turnaj hvězd Texim těsnění Cup 2009 v Hradci Králové (8.45, hala Slavie v Orlické Kotlině).
Basketbal: Vánoční turnaj trojic, tělocvična ZŠ Úpice-Lány (9).
Volejbal: Mezinárodní juniorský turnaj čtyř zemí ve Svitavách (hala Na Střelnici), ČR – Rakousko (17), Slovensko – Maďarsko (19).
Pondělí 28. prosince
Hokej: I. liga: Chrudim – Chomutov (18); krajská soutěž: Choceň B – Čestice (17).
Volejbal:
Mezinárodní juniorský turnaj čtyř zemí ve Svitavách, ČR – Maďarsko (17), Slovensko – Rakousko (19).
Úterý 29. prosince

Volejbal: Mezinárodní juniorský turnaj čtyř zemí ve Svitavách, Maďarsko – Rakousko (10), ČR – Slovensko (12).
Středa 30. prosince
Basketbal: Mattoni NBL: Pardubice – Brno (18).
Hokej: I. liga: Hradec Králové – Jihlava, Vrchlabí – Ústí nad Labem (oba 18).
Turistika: Pěší loučení s rokem na 20 kilometrů v Poličce (8, nádraží ČD).
Čtvrtek 31. prosince
Atletika: 36. ročník Silvestrovského běhu na 11 kilometrů v Havlovicích u Úpice (10); 22. ročník Silvestrovského běhu z Pardubic na Kunětickou horu a zpět na 10,3 kilometru (14, od koupaliště Cihelna).
Pátek 1. ledna
Turistika: 11. ročník Novoročního výstupu na Andrlův chlum u Ústí nad Orlicí (cíl u chaty KČT do 18 hodin).
Atletika: 21. ročník Novoročního běhu městem na 4 kilometry v Chrudimi (15, u divadla).
Sobota 2. ledna
Hokej: I. liga: Chrudim – Tábor (18).
Basketbal: Mattoni NBL: Pardubice – Nymburk (18).
Atletika: 33. ročník Novoročního běhu na 11,5 kilometru v Červeném Kostelci (10, základní škola).
Neděle 3. ledna
Hokej: Extraliga: Pardubice – Vítkovice (18.10); krajská liga Královéhradecka: Náchod – Dvůr Králové, Nové Město nad Metují – Nová Paka, Třebechovice – Jaroměř, Nový Bydžov – Opočno (vše 17); krajská liga Pardubicka: Litomyšl – Chrudim B, Chotěboř – Choceň, Skuteč – Hlinsko, Světlá nad Sázavou – Moravská Třebová (vše 17); krajský přebor: Polička – Lanškroun, Semechnice – Čestice, Česká Třebová – Choceň B (vše 17). (re)