PÁTEK 2. DUBNA

FOTBAL

Hradec Králové: Od 15 hodin se v budově OV ČSTV (Habrmanova 192) koná zasedání STK OFS.
FUTSAL
Semifinále play off: UFA FC Salamandr Hradec - VSK VŠB TU Ostrava od 20.30 ve sportovní hale Třebeš.

BASKETBAL: Mattoni NBL: Pardubice – Kolín (17, ČEZ Arena).
FUTSAL: II. liga – 1. zápas semifinále play off: Salamandr Hradec Králové – VŠB Ostrava (20.30, hala v Třebši).
SOBOTA 3. DUBNA

FOTBAL

Česká divize st. a ml. dorost: Nový Bydžov - Turnov (10.15 a 12.30 um. tráva Chudonice, Novotný), Olympia Hradec - Kolín (10.15 a 12.30 Pilný). I. A třída: Kratonohy - Třebechovice (Janeček), Libčany - Jaroměř (Gereg) obojí v 16.30. I. B třída: Hlušice - Mladé Buky (Veselík), Loko Hradec - Opočno (Kött), Předměřice - Dohalice (Špáta), Malšovice - Vamberk (Linhart), Slavia Hradec - České Meziříčí (Chudoba) vše od 16.30. Krajský přebor dorost: Nový Bydžov B - Úpa (ml. 14.30 um. tráva Chudonice Erlebach, st. 16.30 Novák). I. třída dorost: Stěžery - Smiřice (14.15 Liebisch), Černilov - Kostelec (15 Vlachynský). Krajský přebor st. a ml. žáci: Nový Bydžov B - Vrchlabí (12.30 a 14.15 hř. Hlušice, Seidl), Třebechovice - Náchod B (9.30 a 11.15 Ježek), Slavia Hradec - Olympia Hradec (13.30 a 15.15 Vojtěch). I. třída st. a ml. žáci: Probluz - Úpa B (9.30 a 11.15 Staněk), Předměřice - Rychnov B (9.30 a 11.15 Miškář). Okresní přebor: Červeněves - Smiřice (Krejska), Myštěves - Kunčice B (Vízek), Kosičky - Chlumec B (Zvolánek), Třebeš - Kobylice (OFS Pardubice) vše od 16.30. III. třída: Libřice - Nový Bydžov C (Růža), Dobřenice - Starý Bydžov (Hruška), Vysoká - Nové Město (Koutník), Skřivany - Kobylice B (Riesner), Černilov B - Nový Hradec B (Doubrava) vše od 16.30. IV. třída A: Cerekvice - Hořiněves (Papík), Rasošky - Jeníkovice (Merbs) obojí od 16.30. IV. třída B: Syrovátka - Probluz B (Jirka), Boharyně - Převýšov B (Konhefr), Lužec - Stěžery B (Hušek), Roudnice B - Ohnišťany (Koza) vše od 16.30. Okresní přebor dorost: Červeněves - Malšova Lhota (14 Stránský), Myštěves - Slavia Hradec B (14 Vlachý), Malšovice - Libčany (10 Pail). Okresní přebor st. žáci: Červeněves - Smiřice (12 Stránský), Cerekvice - Stěžery (14.30 Papík), Nový Hradec - Kosičky (10 Frič), Třebeš B - Lovčice (9.30 Vlachý), Libčany - Převýšov (14 Bouška), Skřivany - Kobylice (14.30 Muharem), Černilov - Dohalice (14.30 Myšičková).
POZEMNÍ HOKEJ
Extraliga ženy: Slavia Hradec - Bohemians Praha (10.30 Všesp. st. um. tráva).
HOKEJBAL: Čtvrtfinále Českého poháru: Přelouč – Hradec Králové (15).
FLORBAL: I. liga žen – divize II: turnaj ve Svitavách (10, hala Na Střelnici).
STOLNÍ TENIS:Vlkov u Jaroměře: Oddíl TJ Sokol Vlkov pořádá v sokolovně od 9 hodin Velikonoční turnaj jednotlivců.

HOKEJ: Extraliga – 1. zápas semifinále play off: Eaton Pardubice – Bílí Tygři Liberec (18.10).

HÁZENÁ: Zubr extraliga – skupina o 9. až 12. místo: Dvůr Králové – Frýdek-Místek (17).

JUDO: Mistrovství republiky juniorů a juniorek v Jičíně za účasti tří stovek závodníků (10).

ŠACHY: 26. ročník Velikonočního turnaje v bleskovém šachu v Městečku Trnávka (9, sál kulturního domu).

NEDĚLE 4. DUBNA

FOTBAL

Divize: FC Hradec B - Dvůr Králové (10.15 hř. Olympia, Orel). Krajský přebor: Černilov - Broumov (Hlaváč), Nový Bydžov B - Olympia Hradec (KFS Pardubice) obojí od 16.30. Krajský přebor dorost: Chlumec - Vrchlabí (ml. 10 Hrabík, st. 12.30 Seidl), Slavia Hradec - Nové Město (ml. 10 Janata, st. 12.15 Dujsík), Třebechovice - Náchod (ml. 14.15 Bednář ml., st. 16.30 Bednář st.). I. třída dorost: Předměřice - Solnice (10.15 Krotil). Krajský přebor st. a ml. žáci: Třebeš - Nové Město (9.30 a 11.15 Hájek). Okresní přebor: Lovčice - Velichovky (Hušek), Stěžery - Prasek (Riesner), Probluz - Nepolisy (Koutník) vše od 16.30. III. třída: Urbanice - Malšova Lhota (Doubrava), Kosičky B - Lhota p. L. B (Stránský) obojí od 16.30. IV. třída A: Loko Hradec B - Třebeš B (Kincl), Malšovice B - Vysoká B (Křinka), Dohalice B - Nedělliště (Pail) vše od 16.30. IV. třída B: Kratonohy B - Prasek B (Konhefr), Myštěves B - Libčany B (Růža) obojí od 16.30. Okresní přebor dorost: Lovčice - Dohalice (14 Vízek), Skřivany - Nový Hradec (10 Štancl), Probluz - Olympia Hradec B (13.30 Krejska), Hlušice - Nové Město (10 Stránský).
Přípravné kopačky: Stěžery jun. - Erskine Youth 21 (Skotsko; 14 Krucký, Vlachý, Řehounek).
FUTSAL: I. liga – 3. zápas čtvrtfinále play off: Torf Pardubice – Era-Pack Chrudim (10.30, hala v Heřmanově Městci).
HOKEJ: Extraliga – 2. zápas semifinále play off: Eaton Pardubice – Bílí Tygři Liberec (18.10).
STOLNÍ TENIS
Okresní přebor muži II. třída: Stěžery C - N. Bydžov C (16 První obecní hospoda). (ld)