Pátek 18. března

FOTBAL

Hradec Králové: Náhradní seminář rozhodčích OFS Hradec Králové se koná od 17 hodin v restauraci U Švagerků.

Slavia Hradec UT: Krajský přebor dorost U19: Červený Kostelec – Slavia HK B/M. Lhota (17.30)

VOLEJBAL

I. liga ženy: Slavia Hradec – Sokol Žižkov (19 sport. hala TJ Slavia Orlická kotlina)

Sobota 19. března

BASKETBAL

Ženská liga - rozhodující 5. čtvrtfinále play off: Sokol Hradec - Chomutov (16 sport. hala TJ Sokol Eliščino nábř.), zápas živě na www.tvcom.cz

Kooperativa NBL muži – nadstavbová skupina A1: USK Praha – Královští sokoli (17.30), zápas živě na www.tvcom.cz

Sdružený Vč přebor U13: Sokol Hradec – Pardubice (9 a 10.45)

Vč liga ženy final 4: Vysoká – Havlíčkův Brod (13), Sokol Hradec B – Přelouč (18 vše sport. hala TJ Sokol Eliščino nábř.)

Liga U14: Sokol Pražské Předměstí – Žďár n. S. (17.30 sport. hala Třebeš)

FLORBAL

II. liga amatérů Královéhradecka (8 až 20 sport. hala Předměřice)

FOTBAL

Krajský přebor: Vysoká – Dobruška, Černilov – Jičín (obojí 15)

I. A třída: Nepolisy – Náchod B (15)

Krajský přebor dorost U19: Nový Hradec – Jičín (11.15)

Krajský přebor starší žáci U15: Předměřice – Nový Hradec/Vysoká (12.30)

Všesportovní stadion UT: 1. Celostátní liga U19 a U17: FC Hradec – Plzeň (11 a 13.15), Krajský přebor: Třebeš – Hořice (15), I. A třída: Lokomotiva Hradec – Lázně Bělohrad (17)

Slavia Hradec UT: Slavia Hradec U15 a U14 – Ústí n. O. (10 a 12), I. liga ml. žákyně: FC HK ml. žákyně – Dukla Praha (16)

Přípravné kopačky: Skřivany – Slavia Hradec B (10), Předměřice – Třebechovice (15), Ohnišťany – Starý Bydžov (15), Nový Bydžov B – Žiželice (15 hř. Hlušice), Klamoš – Tetov (15), Převýšov – Boharyně (15), Myštěves – Prasek (15), Lhota p. L. – Nechanice (15), Smiřice – Libřice (16), Nové Město – Selmice (16)

LEDNÍ HOKEJ

Tipsport extraliga ČF1: Mountfield HK – Mladá Boleslav (19), zápas živě na O2 TV Sport a textově na www.onlajny.com

VOLEJBAL

I. liga ženy: Slavia Hradec – Sokol Žižkov (10)

Český pohár juniorky: zápasy (9 až 18 vše sport. hala TJ Slavia Orlická kotlina)

Hradec Králové: TJ Sokol Třebeš pořádá od 8 hodin ve sport. hale Třebeš volejbalový turnaj.

Neděle 20. března

BASKETBAL

Vč liga ženy final 4: poražení ze sobotního SF (9), vítězové ze sobotního SF (11 obojí sport. hala TJ Sokol Eliščino nábř.)

Liga U13: Sokol Pražské Předměstí – Litomyšl (9.30 a 11.30 sport. hala Třebeš)

FLORBAL

Turnaj ml. žáci FBC Sokol Předměřice (9 až 13.30 sport. hala Předměřice)

FOTBAL

FORTUNA:LIGA: Teplice - FC Hradec Králové (15) zápas živě na O2 TV Fotbal a textově na www.onlajny.com

Česká fotbalová liga: FC Hradec B – Teplice B (hř. Slavia HK), Chlumec – Mladá Boleslav B (obojí 10.15)

Česká liga dorost U19 a U17: Slavia Hradec – Chrudim (10.15 a 12.30 hř. Kukleny)

Krajský přebor: Chlumec B – Nový Bydžov (14.30)

Krajská soutěž starší dorost U19: Černilov – Vrchlabí B (11.30)

Krajský přebor mladší dorost U17: Nový Hradec – Hořice (11.15)

Krajský přebor starší žáci U15: Chlumec/Nový Bydžov B – Hořice (13 hř. Kunčice)

Všesportovní stadion UT: Krajský přebor starší žáci U15: Malšova Lhota – Nové Město (12), Divize ženy: Třebeš – Choceň (14)

Slavia Hradec UT: Třebeš st. přípravka – soupeř v jednání (12), FC Hradec ženy – Mladá Boleslav (14), I. liga st. žákyně: FC Hradec – Dukla Praha (16), Malšovice – Srch (18)

Kobylice UT: Kobylice – Chlumec C (15)

Nový Bydžov UT Chudonice: Nový Bydžov U14 – Trutnov (12)

LEDNÍ HOKEJ

Tipsport extraliga ČF2: Mountfield HK – Mladá Boleslav (16), zápas živě na ČT Sport a textově na www.onlajny.com

Extraliga dorost ČF3: Mountfield HK – Třinec (12)

ŠACHY

II. liga: ŠK Lípa – Ústí n. O. (10 Hostinec Malý Růžek)

VOLEJBAL

Český pohár juniorky: zápasy (9 až 15 sport. hala TJ Slavia Orlická kotlina)

Krajský přebor ženy: Třebechovice – Červený Kostelec B (10 a 13)

Poznámka: Zájemci o zveřejnění sportovních akcí a utkání v této rubrice je mohou zasílat nejpozději do středy aktuálního týdne na e-mail lubomir.doudera@tiscali.cz

Lubomír Douděra