Čtvrtek 14. října

BASKETBAL

Sdružený Vč přebor U11: Sokol Hradec A – Sokol Hradec B (17 a 18.30 tělocvična TJ Sokol Eliščino nábř.).

FLORBAL

5. kolo pohár ČF: FBC Hradec muži – Čelákovice (19.30 sport. hala Třebeš).

FOTBAL

OP mladší elévové: hř. Nový HK (16.30) účast: Nový Hradec, FC Hradec dívky, Třebeš C, Třebeš dívky.  

LEDNÍ HOKEJ

Extraliga dorost: Mountfield HK – Tábor (17.15).

VOLEJBAL

2. kolo Český pohár muži: Slavia Hradec – Brno (19 sport. hala TJ Slavia Orlická kotlina).

Pátek 15. října

FOTBAL

OP mladší žáci: Černilov – Kunčice (16.30).

OP starší elévové: Předměřice/Lok. HK – Třebeš B dívky (16), Dohalice/Cerekvice – Třebeš C chlapci (16.30).

Hradec Králové: Vzpomínkové utkání po 20 letech od úspěchu na akademickém ME. Univerzita Hradec Králové – Veteráni Nový Hradec (16 hř. Nový HK).

LEDNÍ HOKEJ

Tipsport extraliga: Mountfield HK – Vítkovice (18).

Regionální liga junioři: Třebechovice – Choceň (20).

VOLEJBAL

I. liga ženy: Slavia Hradec – Havlíčkův Brod (19 sport. hala TJ Slavia Orlická kotlina).

Sobota 16. října

BASKETBAL

Kooperativa NBL muži: Královští sokoli Hradec - Pardubice (18 sport. hala Třebeš), zápas živě na www.tvcom.cz

Sdružený Vč přebor U13: Sokol Hradec – Litomyšl (9 a 10.45).

Žákovská liga U15: Sokol Hradec C – Jičín (14).

Extraliga U19: Sokol Hradec – SBŠ Ostrava (16 vše sport. hala TJ Sokol Eliščino nábř.).

Sdružený Vč přebor U11: Sokol Hradec A – Sokol Hradec B (9 a 10.45 tělocvična tamtéž).

Liga U15: Sokol Hradec Pražské Předměstí – Poděbrady (9.30).

Liga U19: Sokol Hradec Pražské Předměstí – Jindřichův Hradec (12 obojí sport. hala Třebeš).

FLORBAL

Divize muži: FBC Hradec – Mohelnice (18 sport. hala Předměřice).

FOTBAL

I. celostátní liga U19 a U17: FC Hradec – Karviná (13.30 a 15.30 hř. Bavlna).

Česká divize dorost U19 a U17: Třebeš – Bohemians Praha B (10 a 12.15), Nový Bydžov – Viktoria Žižkov B (10 a 12.15).

Česká divize žáci U15 a U14: Slavia Hradec – Čáslav (10 a 12 hř. Olympia HK Kukleny).

Krajský přebor: Černilov – Jaroměř (14.30).

I. A třída: Lokomotiva Hradec – Trutnov B, Nový Hradec – Sobotka, Třebechovice – Nové Město (vše 14.30).

I. B třída: Předměřice – Slavia Hradec B, Malšovice – Javornice, Kosičky – Hejtmánkovice, Třebeš B – Lípa (vše 14.30).

Krajský přebor dorost U19: Slavia Hradec B/Malšova Lhota – Třebechovice (14.30 hř. Olympia HK Kukleny).

Krajský přebor dorost U17: Malšova Lhota/Slavia HK B – Dobruška/Opočno (10).

Krajský přebor starší žáci U15: Předměřice – Jičín (12).

Okresní přebor: Ohnišťany – Roudnice B, Malšova Lhota – Boharyně, Vysoká B – Chlumec C, Lovčice – Myštěves, Prasek – Libřice, Nový Bydžov B – Červeněves (hř. Hlušice, vše 15.30).

III. třída východ: Hořiněves – Stěžery B, Neděliště – Sendražice, Libčany B – Dohalice B (vše 15.30).

III. třída západ: Kratonohy – Syrovátka, Nechanice – Skřivany B, Kobylice B – Dobřenice, Nové Město – Nepolisy B, Kunčice B – Starý Bydžov, Lužec – Klamoš (vše 15.30).

OP starší žáci: Stěžery – Dohalice/Probluz (12.30), Smiřice – Prasek (14).

OP mladší žáci: Skřivany/Červeněves – Kratonohy/Roudnice (10), Nový Bydžov B – Nový Hradec (12.30 hř. Hlušice), Lovčice – Prasek (13), Nechanice – Stěžery (13), Hořiněves – Lhota p. L. (13.30).

OP starší elévové: Třebechovice – Černilov (10), FC Hradec dívky – Nový Hradec (12 hř. Nový HK), Malšova Lhota A – Stěžery (13), Kobylice – Kunčice (13), Nechanice – Nepolisy A (13), Prasek – Kosičky (13).

OP mladší elévové: hř. Háječek (9) účast: FC Hradec A, FC Hradec B, Stěžery A, Stěžery B, Libčany; hř. Dohalice (9.30) účast: Dohalice/Cerekvice A, Dohalice/Cerekvice B, Kunčice, Kosičky; hř. Slavia HK (10) účast: Předměřice/Lok. HK, Slavia HK B, Vysoká A, Vysoká B; hř. Černilov (10) účast: Černilov A, Černilov B, Chlumec B, Prasek.

Hradec Králové: UFA malá kopaná (8 hř. Olympia HK Kukleny).

HOKEJBAL

Extraliga muži: HBC Hradec 1988 – Karviná (15.30 hř. Orel), zápas textově na www.onlajny.com

LEDNÍ HOKEJ

Liga mladší a starší žáci: Třebechovice – Mountfield HK (9 a 11).

POZEMNÍ HOKEJ

Extraliga ženy: Slavia Hradec – Rakovník (10).

Extraliga muži: Slavia Hradec – Slavia Praha (12 obojí hř. Farářství).

VOLEJBAL

I. liga ženy: Slavia Hradec – Havlíčkův Brod (10).

Hradec Králové: Kvalifikace Český pohár juniorky (9 až 18 vše sport. hala TJ Slavia Orlická kotlina).

Neděle 17. října

AEROBIC

Hradec Králové: Sporting Club Hradec akce (8 sport. hala Třebeš).

BASKETBAL

Ženská basketbalová liga: Kara Trutnov - Sokol Hradec Králové (14.30), zápas živě na www.tvcom.cz

Žákovská liga U15: Sokol Hradec C – Jablonec (8.30).

Extraliga U19: Sokol Hradec – Havířov (10.30).

Liga U19: Sokol Pražské Předměstí – Vysočina (12.30).

Liga U15: Sokol Pražské Předměstí – Nymburk (14.30 vše sport. hala TJ Sokol Eůiščino nábř.).

FOTBAL

FORTUNA:LIGA: Zlín – FC Hradec Králové (16), zápas živě na O2 TV fotbal a textově na www.onlajny.com

Česká fotbalová liga: FC Hradec – Velvary (10.15 hř. Slavia HK), Chlumec – Ústí n. O. (10.15).

Česká liga dorost U19 a U17: FC Hradec B – Ústí n. L. (11 a 13.15 hř. Bavlna).

Česká divize žáci U15 a U14: Nový Bydžov – Trutnov (10 a 12).

Divize ženy: Třebeš – Sázava u Lanškrouna (10).

I. liga dorostenky: FC Hradec – Sparta Praha (12 hř. Nový HK).

II. liga dorostenky: Třebeš – Dukla Praha (12.15).

Krajský přebor: Slavia Hradec – Nový Bydžov (14.30).

I. A třída: Roudnice – Náchod B (14.30).

I. B třída: Stěžery – Vamberk (14.30).

Krajský přebor dorost U19: Třebeš B – Jičín (14.30).

Krajský přebor starší žáci U15: Malšova Lhota – Kostelec/Častolovice (13).

III. třída východ: Malšova Lhota B – Jeníkovice, Nový Hradec B – Probluz, Olympia Hradec – Cerekvice, Lokomotiva Hradec B – Lhota p. L. B (vše 15.30).

OP dorost Nymbursko: Nepolisy – Prasek (14).

OP starší žáci: Černilov/Třebechovice – Lhota p. L./Roudnice (10.15).

OP mladší žáci: FC Hradec dívky – Urbanice (10 hř. Nový HK).

OP starší elévové: Lhota p. L. – Chlumec B (10), Nový Bydžov B – Libčany/Urbanice (10 hř. Hlušice), Nepolisy B – Červeněves/Skřivany (10).

OP mladší elévové: hř. Roudnice (10) účast: Lhota p. L., Roudnice/Kratonohy, Třebechovice, Malšovice.

LEDNÍ HOKEJ

Tipsport extraliga: České Budějovice - Mountfield HK (17).

POZEMNÍ HOKEJ

Liga dorostenci: Slavia Hradec – President (16 hř. Farářství).

ŠACHY

II. liga: ŠK Lípa – Rychnov (10 Hostinec Malý Růžek).

Krajská soutěž: Třebechovice B – Náchod B (DDM), ŠK Lípa C Ortex HK – Jičín C (Ortex), ŠŠPM Lipky Hradec B – Nový Bydžov (ZŠ a MŠ J. Gočára) vše od 9 hodin.

VOLEJBAL

I. liga juniorky: Slavia Hradec – Kolín (10 a 14).

Hradec Králové: Kvalifikace Český pohár juniorky (9 až 14 vše sport. hala TJ Slavia Orlická kotlina).

Poznámka: Zájemci o zveřejnění sportovních akcí a utkání v této rubrice je mohou zasílat nejdéle do středy aktuálního týdne na e-mail lubomir.doudera@tiscali.cz

Lubomír Douděra