Čtvrtek 13. ledna

LEDNÍ HOKEJ

Extraliga junioři: Mountfield HK – Mladá Boleslav (17.15)

Pátek 14. ledna

LEDNÍ HOKEJ

Tipsport extraliga: Sparta Praha – Mountfield HK (18.30)

Regionální liga junioři: Třebechovice – Opočno (20)

Sobota 15. ledna

BASKETBAL

Kooperativa NBL muži: Královští sokoli – Basket Brno (18 sport. hala Třebeš), zápas živě na www.tvcom.cz

Renomia ŽBL ženy: KP Brno – Sokol Hradec Králové (16.30) zápas živě na www.tvcom.cz

Kvalifikace NF U11: Sokol Hradec – Studánka (9 a 10.30)

Extraliga U15: Sokol Hradec – Žabiny Brno (14)

Vč liga ženy: Sokol Hradec B – Havlíčkův Brod (16)

Extraliga U15: Sokol Pražské Předměstí chlapci – Ostrava (18 vše sport. hala TJ Sokol Eliščino nábř.).

FLORBAL

Předměřice: 2. florbalová liga amatérů Královéhradecka (8 až 20 sport. hala Předměřice).

FOTBAL

Doškolení trenérů UEFA B licence: Akce proběhne od 9 hodin on-line (změna místo v Pardubicích). Více informací najdete na webu Královéhradeckého krajského fotbalového svazu: www.khfotbal.cz

Všesportovní stadion UT: FC Hradec Králové A muži – MFK Chrudim (10), FC Hradec Králové U19 – Chlumec A muži (12), FC Hradec Králové U18 – Chlumec B muži (14), Třebeš A muži – Horní Ředice (16), Třebeš A st. dorost – Malé Svatoňovice (18)

Slavia Hradec UT: Slavia Hradec A muži – Chrudim B (14) , FC Hradec ml. žákyně – Malšova Lhota chlapci (16)

Nový Bydžov UT Chudonice: Nový Bydžov U17 – Vysoké Mýto (12)

HALOVÝ FOTBAL

Stěžery 16. ročník Zimní stěžerská halová liga: Stěžery A ml. přípravka – Malšova Lhota A (10), Malšova Lhota B ml. přípravka – FC Hradec dívky (11), FC Hradec dívky st. přípravka – Libčany (12), Stěžery B ml. přípravka – Nový Bydžov (13), Chlumec st. přípravka – Dohalice (14), Kunčice ml. žáci – Prasek (15), Prasek st. žáci – Stěžery (16 vše nafukovačka sport. areál TJ Sokol Stěžery)

LEDNÍ HOKEJ

Extraliga junioři: Mountfield HK – Liberec (12.15)

Extraliga dorost: Mountfield HK – Jihlava (16)

VOLEJBAL

4. kolo extraliga junioři: Slavia Hradec – SK Prosek Praha (10), Slavia Hradec – Zlín (13 obojí sport. hala TJ Slavia Orlická kotlina)

Hradec Králové: TJ Sokol Třebeš pořádá volejbalový turnaj (8 sport. hala Třebeš)

Krajský přebor ženy: Třebechovice – Hronov (10 a 13)

Neděle 16. ledna

BASKETBAL

Extraliga U15: Sokol Hradec – Prostějov (9)

Extraliga U19: Sokol Hradec – Chomutov (11 obojí sport. hala TJ Sokol Eliščino nábř.)

FOTBAL

Všesportovní stadion UT: FC Hradec Králové U15 – Pardubice (10), FC Hradec Králové U14 – Pardubice (12), FC Hradec Králové U17 – Baník Ostrava (14), Memoriál V. Marečka: FC Hradec Králové U16 – Baník Ostrava (16)

Slavia Hradec UT: Nový Hradec – Červený Kostelec st. dor. (10), Třebeš ml. dorost – Přelovice (12), FC Hradec st. žákyně – Dukla Praha (14), FC Hradec dorostenky WU18 – Braník Praha (16)

Nový Bydžov UT Chudonice: Miniturnaj U11: zápasy (10 a 12)

FUTSAL

Předměřice: Mistrovské zápasy Královéhradecký přebor: Řešetova Lhota – Blešno (16.30), Orel Hradec B – Třebeš (17.20), Chlumec – Řešetova Lhota (18.10), Orel Hradec B – Blešno (19 sport. hala Předměřice)

HALOVÝ FOTBAL

Stěžery 16. ročník Zimní stěžerská halová liga: Slavia Hradec A ml. přípravka – Dohalice A (11), Slavia Hradec B ml. přípravka – Třebeš dívky (12), FC Hradec ml. přípravka – Třebeš (13), Malšova Lhota A st. přípravka – Stěžery (14), Malšova Lhota B st. přípravka – Třebeš dívky (15), Stěžery ml. žáci – Třebeš (16 vše nafukovačka sport. areál TJ Sokol Stěžery)

LEDNÍ HOKEJ

Tipsport extraliga: Mountfield HK – Kometa Brno (16)

Krajská liga: Třebechovice – Hlinsko (17)

ŠACHY

2. liga: ŠK Lípa – Chrudim (Hostinec Malý Růžek), Slavia Hradec – Zábřeh (TJ Slavia Orlická kotlina) obojí v 10 hodin

Krajská soutěž: Třebechovice B – Kostelec n. O. (DDM), Slavia Hradec C – ŠK Lípa D (TJ Slavia Orlická kotlina), ŠK Lípa C Ortex – Lomnice n. P. (Ortex), ŠŠPM Lipky HK B – Valdice (ZŠ J. Gočára), Nový Bydžov – Vrchlabí B (sokolovna) vše od 9 hodin

VOLEJBAL

4. kolo extraliga junioři: Slavia Hradec – Frýdek Místek (9), Slavia Hradec – Brno (15 obojí sport. hala TJ Slavia Orlická kotlina)

Krajský přebor juniorky: Třebechovice – Červený Kostelec (10 a 13)

Poznámky:

1. S ohledem na aktuální epidemiologická opatření sledujte konání či nekonání akcí, turnajů a zápasů na svazových a klubových webech.

2. Zájemci o zveřejnění sportovních akcí a utkání v této rubrice je mohou zasílat nejpozději do středy aktuálního týdne na e-mail lubomir.doudera@tiscali.cz

Lubomír Douděra