Pátek 11. března

LEDNÍ HOKEJ

Regionální liga junioři: Třebechovice – Náchod (20)

VOLEJBAL

I. liga ženy: Slavia Hradec – Dobřichovice (18)

Český pohár žáci: zápasy finále (14 až 18)

I. liga muži - semifinále: Slavia Hradec – Benátky (20 vše sport. hala TJ Slavia Orlická kotlina)

Sobota 12. března

BASKETBAL

Ženská basketbalová liga - 2. čtvrtfinále play off: Chomutov – Sokol Hradec (17), zápas živě na www.tvcom.cz

Extraliga U17: Sokol Hradec – Sadská (11 sport. hala Eliščino nábř.)

FLORBAL

Divize muži - play up: FbC Hradec – Plzeň (18 sport. hala Třebeš)

Liga amatérů - play off (8 až 20 sport. hala Předměřice)

FOTBAL

FORTUNA:LIGA: FC Hradec Králové – Zlín (15 hř. Mladá Boleslav), zápas živě na O2 TV Fotbal a textově na www.onlajny.com

Krajský přebor: Vysoká – Libčany (14.30)

I. A třída: Roudnice – Nepolisy, Nový Hradec – Broumov (oba 14.30), Třebechovice – Trutnov B (14 hř. UT Slavia Hradec)

Krajský přebor mladší dorost U17: Hořice/Dohalice – Chrudim B (13 hř. Dohalice)

Všesportovní stadion UT: FC Hradec U15 – Mladá Boleslav (10), FC Hradec U14 – Mladá Boleslav (12), I. liga ml. a st. žákyně: Třebeš – ABC Braník (14 a 15.30), krajský přebor starší dorost U19: Třebeš B – Č. Kostelec (17.30)

Slavia Hradec UT: Slavia Hradec U11 – Vysoká (8.30), Slavia Hradec U15 – Kolín (10), Slavia Hradec U14 – Kolín (12), FC Hradec juniorky – Wroclav (16), Slavia Hradec muži B – soupeř v jednání (18)

Nový Bydžov UT Chudonice: Krajský přebor mladší dorost U17: Nový Bydžov B – Kostelec/Častolovice (10), Starý Bydžov – Libice (12), Žiželice – Ohnišťany (14)

Přípravné kopačky: Nový Hradec B – Kratonohy (11.30), Boharyně – Dobřenice (15.30), Dohalice – Předměřice (16)

HALOVÝ FOTBAL

Hradec Králové: Mezikrajské finále Zimní halové ligy Královéhradeckého a Pardubického KFS. Kategorie U11: OFS Náchod, OFS Rychnov, OFS Chrudim, OFS Ústí n. O. (od 9 hodin); kategorie U10: OFS Rychnov, OFS Trutnov, OFS Pardubice, OFS Ústí n. O. (od 13 hodin vše sport. hala Třebeš)

16. ročník Zimní stěžerské halové ligy: Třebeš dívky ml. přípravka – Stěžery B (10), Dohalice A ml. přípravka – Stěžery A (11), Nový Bydžov ml. přípravka – Dohalice B (12), Malšova Lhota A ml. přípravka – FC Hradec (13), Třebeš ml. přípravka – Libčany (14), FC Hradec dívky ml. přípravka – Slavia Hradec B (15), Prasek st. žáci – Stěžery (16 vše nafukovačka v areálu TJ Sokol Stěžery)

LEDNÍ HOKEJ

Extraliga junioři: Mountfield HK – Třinec (13.15)

Liga mladší a starší žáci: Třebechovice – Nové Město (9 a 11)

VOLEJBAL

I. liga ženy: Slavia Hradec – Dobřichovice (10)

I. liga muži - semifinále: Slavia Hradec – Benátky (17)

Český pohár žáci: zápasy finále (9 až 18 vše sport. hala TJ Slavia Orlická kotlina)

Krajský přebor ženy: Třebechovice – Slavia Hradec B (10 a 13)

Neděle 13. března

BASKETBAL

Extraliga U14: Sokol Hradec B – Prostějov (9)

Extraliga U17: Sokol Hradec – Sparta Praha (11)

Sdružený oblastní přebor U12: Sokol Hradec B – Královští sokoli (15.30 a 17.15 vše sport. hala TJ Sokol Eliščino nábř.)

FLORBAL

I. liga dorostenci - play off: FbC Hradec – Butchis Praha (10 a 14 sport. hala Předměřice)

Divize play up: FbC Hradec – Plzeň (17 sport. hala Předměřice, v případě prohry v sobotním 3. utkání v Třebši)

FOTBAL

Krajský přebor: Nový Bydžov – Kostelec n. O., Slavia Hradec – Chlumec B (obojí 14.30)

I. A třída: Kunčice – Týniště (14)

Krajský přebor starší dorost U19: Třebechovice – Nový Hradec (10 hř. UT Slavia Hradec)

Všesportovní stadion UT: Česká liga dorost U19 a U17: FC Hradec B – Liberec (10 a 12.15), Česká divize dorost U19 a U17: Třebeš – Svitavy (14 a 16)

Slavia Hradec UT: Třebeš ml. žáci dvojutkání (12), FC Hradec ženy – Bielawanka (14), FC Hradec dívky WU15 – Jihlava (16)

Kobylice UT: Česká divize dorost U19 a U17: Nový Bydžov – Vlašim (10 a 12.15), Kobylice – Chlumec C (17.15)

Nový Bydžov UT Chudonice: Nový Bydžov U12 – Tempo Praha (14)

Přípravné kopačky: Libřice – Kuks (14 hř. UT Nové Město n. M.), Lhota p. L. – Kosičky (15), Neděliště – Býšť (15)

HALOVÝ FOTBAL

Hradec Králové: Gepard turnaj OFS Hradec minipřípravek 3+0 bude hrát ve sportovní hale Třebeš od 9 hodin celkem 19 týmů. Skupina A (začátek v 9): Kunčice, Třebeš skřítci, FC Hradec, Smiřice, Vysoká n. L. 1, Urbanice; skupina B (začátek v 11.30): Černilov, FC Hradec dívky, Třebeš dívky, Vysoká n. L. 2, Roudnice, Libčany; skupina C (začátek ve 14): Slavia Hradec 1, Slavia Hradec 2, Hořiněves, Nepolisy, Stěžery, Skřivany, Třebeš

LEDNÍ HOKEJ

Extraliga dorost - případný 3. zápas OF: Mountfield HK – Brno (12.45)

VOLEJBAL

Český pohár žáci: zápasy finále (9 až 14)

I. liga juniorky: Slavia Hradec – Kralupy (12.30 a 15 vše sport. hala TJ Slavia Orlická kotlina)

Poznámka: Zájemci o zveřejnění sportovních akcí a utkání v této rubrice je mohou zasílat nejpozději do středy aktuálního týdne na e-mail lubomir.doudera@tiscali.cz

Lubomír Douděra