Basketbal

I. liga muži: Sokol Hradec 2 – Plzeň (16 hala Třebeš). Extraliga mladší žáci U14: Sokol Pražs. Předměstí – Ostrava (9). Liga kadeti U17: Sokol Hradec 2 – Karviná (11). Kvalifikace o MČR U11: SŠB Pardubice – Jičín (13), Stěžery – Sokol Hradec (15 vše hala na Eliščině nábřeží), Studánka Pardubice – Sokol Hradec (9), Jičín – Stěžery (11 obojí tělocvična na Eliščině nábřeží).

Florbal

II. liga muži: Innebandytos Hradec – Dačice (16 hala Předměřice).

Fotbal

Příprava: Třebechovice – Ohnišov (10.30 hř. tráva č. 2), Nový Hradec – Vysoká (10),  FC Hradec U17 – Ostrava (12), FC Hradec U16 – Ostrava (14), FC Hradec juniorky – soupeř v jednání (16), Olympia Hradec – Nový Hradec (18 vše UT Orlická Kotlina), RMSK Cidlina U12 – Velim (9), RMSK Cidlina U15 – Velim (10.20), Libišany – RMSK Cidlina U19 (11.45), N. Paka – Libčany (13.30), N. Bydžov – Rožďalovice (15.15), Červeněves – Skřivany (17), Boharyně – Roudnice B (18.45 vše UT N. Bydžov-Chudonice).

Halový fotbal

Hradec Králové: V hale Třebeš se od 8.30 hodin uskuteční turnaj mladších přípravek (roč. 2005 a ml.).

Předměřice: Od 8 hodin ve sportovní hale uskuteční turnaj starších žáků (ročník 1999).

Stěžery: Zimní stěžerská liga v nafukovací hale: Hořice A st. žáci – Hořice B (9), Stěžery st. žáci – Hořice B (10), Libčany st. žáci – Hořice A (11), Černilov st. žáci – Dohalice (12), Třebechovice ml. žáci –  Třebeš (13), Smiřice st. elévové – Třebeš dívky (14), Reds muži – Tiger style (15).

Hokej

Baráž o krajskou ligu: N. Bydžov – Dvůr Králové, Třebechovice – Jaroměř (17).

Skatepark

Hradec Králové: Skatepark v Šimkových sadech (12 – 20).

Stolní tenis

Extraliga muži: Sokol Hradec 2 Imeda – Hustopeče (Číňan Bai He) od 10 hodin v herně v Chelčického ulici.

Šachy

I. liga: Slavia Hradec – Jičín (10 TJ Slavia Orlická Kotlina). Krajský přebor: Lípa B – Třebechovice (Chlum). Regionální přebor: N. Bydžov B – Lípa F (sokolovna), Lípa D – Ortex Hradec C (Chlum), Sokol Hradec D – Ortex Hradec B (Eliščino nábřeží) vše od 9 hodin.

Volejbal

Extraliga junioři: Slavia Hradec – Zlín (10 a 13 hala v Orlické Kotlině).   (ld)