Basketbal

Liga žáci U15: Sokol Pražské Předměstí Hradec – Vyšehrad (11). Extraliga kadetky U17: Sokol Hradec – KP Brno (13). Liga kadeti U19: Sokol Pražské Předměstí Hradec – Pardubice (15 vše hala na Elišč. nábř.). Kvalifikace o MČR U12: Sokol Hradec – Studánka Pardubice (9), Studánka Pardubice – SŠB Pardubice (11), SŠB Pardubice – Sokol Hradec (13 vše tělocvična tamtéž).

Fotbal

FNL: FC Hradec – Třinec (15 Všesp. stadion). ČFL: Převýšov – Admira Praha (10.15). Krajský přebor: Olympia Hradec – Chlumec (10.15), N. Bydžov – Jičín (14.30 UT Chudonice). I. A třída: Třebeš – Kunčice (15). I. liga ženy a dorostenky: FC Hradec – Sparta Praha (10.30 a 13.15 hř. č. 2 v Orlické Kotlině). Česká liga U19: N. Bydžov – Slavia Praha B (12 UT Chudonice). Česká liga dorost U17 a U16: FC Hradec – Pardubice (10 a 12). Česká liga U15 a U14: FC Hradec – Náchod (14 a 15.45 vše UT Orlická Kotlina).

Přípravné kopačky: Libřice – Černilov B (14.30 hř. Černilov), Dohalice – Předměřice (14.30), Lhota p. L. – Boharyně (15.30 vše přírodní tráva), N. Bydžov U17 – Probluz U19 (8.15), Juta Grass pohár U19: Skřivany – Stěžery (10), Datalife pohár U15: Hořice – Olympia Hradec B (16.30), Juta Grass pohár U19: Hořice – Červeněves (18.15 vše UT Chudonice).

Halový fotbal

Hradec Králové: V hale ZŠ Kukleny se od 8 hodin koná Pohár ředitele Dopravního podniku s účastí týmů Ligy amatérů. Představí se 6 týmů: Fak. nemocnice, Na Splávku, Montela MH, Dopravní podnik, Dopr. podnik doprava, Vězeňská služba.

Předměřice: Ve sportovní hale pořádá TJ Slavoj od 8 hodin turnaj starších přípravek.

Stěžery: Stěžerská zimní liga v nafukovací hale: Kobylice st. elévové – Třebeš dívky (9), Hořice B st. žáci – Libčany (10), Dohalice st. žáci – Slavia HK/Nový HK (11), Třebeš st. + ml. žáci – Stěžery (12), SKN Hradec muži – Bomber Slatina (13), Dohalice ml. elévové – Jaroměř C (14), Třebeš dívky ml. elévové – FC Hradec žákyně (15).

Skatepark

Hradec Králové: Skatepark v Šimkových sadech (12 – 20).

Stolní tenis

Extraliga ženy: SVS Hradec Králové – Břeclav (úřadující mistr ČR) od 10 hodin (sokolovna Chelčického ulice).

Šachy

Krajský přebor: Třebechovice – Náchod (DDM). Regionální přebor: Ortex Hradec C – Sokol Hradec D, Lípa F – Lípa D, Lípa E – N. Bydžov B (obojí Chlum), Sokol Hradec C – Dubenec (TJ Sokol Elišč. nábř.) vše od 9 hodin.

Volejbal

Hradec Králové: Ve sportovní hale Třebeš pořádá TJ Sokol turnaj (8 – 16).   (ld)