Basketbal

Extraliga starší žákyně U15: Sokol Hradec Králové – Žďár nad Sázavou (9). Extraliga juniorky U19: Sokol Hradec Králové – Jablonec nad Nisou (11). Liga juniorky U19: Sokol Hradec Králové – Pastelka (13 vše sportovní hala TJ Sokol Eliščino nábřeží).

Fitness

Hradec Králové: Cvičení pro veřejnost (sportovní hala Třebeš 8 – 20).

Fotbal

Přípravné kopačky: FC Hradec Králové C žáci – Teplice (9), FC Hradec Králové D žáci – Teplice (10.30), FC Hradec Králové dorostenky – Poděbrady (12), Slavia Hradec Králové – Lokomotiva Hradec Králové (14), Nový Hradec Králové – Pardubičky (16), Olympia Hradec Králové – Převýšov (18 vše umělá tráva TJ Slavia Hradec Králové v Orlické Kotlině), RMSK Cidlina Nový Bydžov U17 – Olympia Hradec Králové U17 (10), RMSK Cidlina Nový Bydžov U19 – Olympia Hradec Králové U19 (11.45), Kosičky – Chlumec nad Cidlinou B (13.30), Miletín – Kopidlno (15.15 vše umělá tráva Nový Bydžov-Chudonice).

Halový fotbal

Hradec Králové: Ve sportovní hale Třebeš pořádá Sokol Třebeš od 8 hodin turnaj dorostu.

Stěžerská zimní liga v nafukovací hale: Stěžery starší přípravka – RMSK Cidlina Nový Bydžov (9), Smiřice starší přípravka – FC Hradec Králové dívky (10), Nový Hradec Králové mladší žáci – Chlumec nad Cidlinou (11), Černilov mladší žáci – Roudnice (12), Malšova Lhota starší přípravka – Třebeš dívky (13), Olympia Hradec Králové mladší žáci – Třebeš B (14), Třebechovice pod Orebem mladší žáci – Třebeš A (15), Třebeš C mladší žáci – Stěžery (16).

Vysoká nad Labem: V nové sportovní hale se od 8 hodin uskuteční turnaj starších přípravek.

Futsal

Předměřice: Od 16.30 se ve sportovní hale hraje krajský přebor: Ledvinka Hradec Králové B – Hespro Hradec Králové (16.30), Štroncek – Gipsy Brazil Hradec Králové (17.20), Ledvinka HK B – Řeš. Lhota (18.10), Dobruška – Štroncek (19).

Hokej

Baráž o krajskou ligu: Třebechovice pod Orebem – Nové Město nad Metují (17).

Skatepark

Hradec Králové: Skatepark v Šimkových sadech (13 – 20).

Šachy

Krajský přebor: Lípa B – Jičín D (Hostinec U Polních myslivců Chlum), Sokol Hradec Králové – Hořice (TJ Sokol Eliščino nábřeží) obojí od 9 hodin. Regionální přebor: Lipky Hradec Králové – Sokol Hradec Králové D (Lipky), Sokol Hradec Králové C – Slavia Hradec Králové D (Eliščino nábřeží), Ortex Hradec Králové B – Nový Bydžov B (Ortex), Ortex Hradec Králové C – Dubenec (Ortex), Lípa E – Lázně Bělohrad (Hostinec U Polních myslivců Chlum) vše od 9 hodin.

Lubomír Douděra