Různé

Hradec Králové: Ve sportovní hale Třebeš pořádá Asociace sport pro všechny akci Mikuláš (16 až 18).

Basketbal

Extraliga juniorky U19: Sokol Hradec Králové – Trutnov (8.30). Liga starší žákyně U15: Sokol Hradec Králové – Brno (10.30). Liga U14: Sokol Pražské Předměstí Hradec Králové 2 – Kolín (13). Sdružený oblastní přebor mladší mini U12: Sokol Pražské Předměstí Hradec Králové 2 – Holice (15 a 16.45 vše hala TJ Sokol Eliščino nábřeží). Sdružený oblastní přebor mladší mini U12: Sokol Hradec Králové – Pardubice (9 a 10.45). Oblastní přebor starší minižáci U13: Sokol Hradec Králové B – Litomyšl (14 a 15.45 tělocvična tamtéž).

Florbal

I. liga juniorky: IBK Hradec Králové – Liberec (15 sportovní hala ZŠ a MŠ Kukleny). Královéhradecká liga elévové: Předměřice nad Labem – Jičín (9), Jaroměř – Sion Hradec Králové (9.40), Předměřice nad Labem – Jaroměř (10.35), Jičín – Sion Hradec Králové (11.15), Jaroměř – Jičín (12.10), Sion Hradec Králové – Předměřice nad Labem (12.50 vše hala Předměřice n. Labem). Královéhradecká liga mladší žáci: FbC Hradec Králové bílí – Rtyně v Podkrkonoší (9), FbC Hradec Králové bílí – Hostinné (10.35), Lázně Bělohrad – FbC Hradec Králové bílí (12.50 vše hala ZŠ a MŠ Kukleny).

Halový fotbal

Hlušice: Ve sportovní hale vyvrcholí od 8 hodin za pořadatelství RMSK Cidlina dvoudenní turnaj (ročník 2006).

Hradec Králové: V hale Třebeš organizuje Sokol Třebeš od 8 hodin turnaj starších přípravek (ročník 2006 a mladší).

Jaroměř: 13. ročník turnaje Jelichov Cup vyvrcholí 3. dnem zápasy o konečné pořadí od 8.30 do 15.15 hodin v hale Asvaj.

Stěžery: Stěžerská zimní liga v nafukovací hale: Třebeš A mladší přípravka – Stěžery B (9), Třebechovice pod Orebem A mladší žáci – Třebeš B (10), Třebechovice pod Orebem B mladší žáci – Třebeš A (11), FC Hradec Králové dívky mladší žákyně – Malšova Lhota (12), Chlumec nad Cidlinou A mladší přípravka – FC Hradec Králové dívky (13), Chlumec nad Cidlinou B mladší přípravka – Malšova Lhota (14), Černilov A starší přípravka – Malšova Lhota (15).

Futsal

Královéhradecký přebor: Dobruška – Ledvinka Hradec Králové B (14), Flamengo Hradec Králové B – Reds Hradec Králové (14.50), Dobruška – Flamengo Hradec Králové B (15.40), Reds Hradec Králové – Ledvinka Hradec Králové B (16.30), Štroncek – Hespro Hradec Králové B (17.30), Řešetova Lhota – Gipsy Brazil Hradec Králové (18.20), Hespro Hradec Králové B – Řešetova Lhota (19.10), Gipsy Brazil Hradec Králové – Štroncek (20 vše hala Předměřice n. L.).

Hokej

Tipsport extraliga: Mountfield Hradec Králové – Karlovy Vary (17).

Skatepark

Hradec Králové: Veřejnost v Šimkových sadech (12 – 20).

Šachy

II. liga: Slavia Hradec Králové B – Rapid Pardubice B (10 TJ Slavia Orlická kotlina). Krajská soutěž: Slavia Hradec Králové D – Sobotka (TJ Slavia Orlická kotlina), Sokol Hradec Králové – Ortex Hradec Králové (TJ Sokol Eliščino nábřeží), Nový Bydžov – Lomnice n. Pop. (sokolovna) vše od 9 hodin.

Vodní pólo

I. liga ženy: Slavia Hradec Králové – Chemnitz (10 a 12.30 bazén Eliščino nábřeží).

Volejbal

Krajský přebor juniorky: Třebechovice pod Orebem – Nechanice (10 a 13).

Lubomír Douděra