Basketbal

I. liga muži: Královští sokoli – Písek (17 hala Třebeš). Extraliga st. žákyně U15: Sokol HK – Kladno (9). VČ liga ženy: Sokol HK – Pardubice (11). Liga ml. žáci U14: Sokol PP HK 2 – Pardubice (13 vše hala Eliščino nábř.).

Florbal

I. liga dorost: Předměřice – Sion HK (10), FbC HK – Náchod (11.30), Sion HK – Jaroměř (13), Náchod – Předměřice (14.30), Jaroměř – FbC HK (16 vše hala Předměřice). I. liga juniorky: IBK HK – Jihlava (10 hala ZŠ a MŠ Kukleny).

Fotbal

Příprava: miniturnaj za účasti FC HK U12 a U13, Teplice, Dukla Praha (10), Kratonohy – Jaroměř (14), Olympia st. dor. – Roudnice muži (16), Třebeš ml. dor. – Opatovice dor. (18 vše UT Všesp. stadion HK), N. Bydžov U15 – Chrudim U15 (10), N. Bydžov U14 – Chrudim U14 (11.45), N. Bydžov – Provodov (13.30 vše UT N. Bydžov-Chudonice).

Halový fotbal

Hradec Králové: Turnaje v Orlické kotlině: ml. žáci (8) účast Nový HK, Vysoká, M. Lhota, Slavia HK, Třebeš, Hořiněves; st. elévové (8) účast Slavia HK, Holice, Býšť, Vysoká, Hořiněves; ml. elévové (13.15) skupina A: Slavia HK A, Vysoká, M. Lhota, Hořiněves; skupina B: FC HK, Třebeš, Lhota p. L., Slavia HK B; minielévové (13.15) skupina A: Slavia HK, FC HK I, FŠ FC HK II, Vysoká; skupina B: FC HK II, Lhota p. L., FŠ FC HK I, Chlumec.

Hradec Králové: Turnaj st. žáků v hale Třebeš (8): Třebeš A, Třebeš B, Olympia HK, Nový HK, Předměřice, Třebechovice, Broumov, Svitavy, Chomutov, Velvary.

Stěžery: HPi Stěžerská zimní liga v nafuk. hale: Černilov A st. přípravka – Dohalice (11), Olympia HK st. příp. – Černilov B (12), N. Bydžov st. příp. – Předměřice (13), Černilov A ml. příp. – N. Bydžov (14), N. Bydžov st. příp. – FC HK dívky (15), FC HK dívky ml. příp. – Stěžery A (16).

Futsal

Divize muži: Ledvinka HK – Gillotina Choceň (17.30), Hespro HK – G. Choceň (18.25), Ledvinka HK – Peliny Choceň (19.15), Hespro HK – P. Choceň (20.10 vše hala Předměřice).

Hokej

Extraliga: Mountfield HK – Brno (17). Krajská liga: Třebechovice – Dvůr (17).

Šachy

Krajský přebor: Lípa B – Jaroměř (Chlum), Třebechovice – L. Bělohrad (DDM). Reg. přebor: Sokol HK C – Slavia HK E (El. nábř.), Lípa E – Hořice B, Ortex HK C – Hořice C, N. Bydžov B – Sokol HK B (sokolovna), Lipky HK – Ortex HK B (ZŠ J. Goč.) vše od 9h.

Volejbal

Krajský přebor ženy: Třebechovice p. O. – Sokol HK (10 a 13).

Lubomír Douděra