Basketbal

Sdruž. obl. přebor ml. mini U12: Sokol HK B – Litomyšl B (9 a 10.45). Liga st. žáci U15: Sokol PP HK 2 – Svitavy (12.30 oba hala Eliš. nábř.).

Florbal

Regionální liga st. žáků: FbC HK C – Jaroměř (9), Lanškroun – Předměřice (9.50), Dvůr Kr. – FbC HK C (10.40), FbC HK B – Lanškroun (11.30), Jaroměř – Dvůr Kr. (12.20), Předměřice – FbC HK B (13.10), zápasy o pořadí (14, 14.50 a 15.40 vše hala Předměřice). Královéhradecká liga ml. žáci: Sion HK – Jaroměř (9), FbC HK bílí – Předměřice (9.40), Sion HK – FbC HK bílí (10.35), Jaroměř – Předměřice (11.15), FbC HK bílí – Jaroměř (12.10), Předměřice – Sion HK (12.50 vše hala Chlumec).

Fotbal

Česká liga dorost U19: Olympia HK – Táborsko (14). Příprava: Třebeš ml. dorost – Dohalice (8), FC HK U15 a U14 – Ml. Boleslav (10 a 12), Nový HK – L. Bělohrad (16), Třebeš – Třebechovice (18 vše UT Všesp. stadion), Lhota p. L. – Dohalice (10), Přelouč – Kobylice (13), Kunčice – Myštěves (16 vše UT Kobylice), Chlumec/Lovčice – Olympia HK (10 Datalife pohár KFS U15), N. Bydžov/Olympia HK – Chlumec/Lovčice (11.45 Pohár KFS ml. dorost U17), Skřivany – Chlumec (13.30 Jutagrass pohár KFS U19), N. Bydžov U19 – Hořice (15.15 vše UT Chudonice), Libřice – Přepychy (16 UT N. Město n. M.).

Halový fotbal

Hradec Králové: Turnaj ml. žáků se koná od 8h v hale Třebeš.

Stěžery: Stěžerská zimní liga: M. Lhota st. přípravka – N. Bydžov (10), Třebeš dívky st. přípravka – Třebechovice (11), Dohalice st. přípravka – Předměřice (12), Stěžery st. přípravka – FC HK dívky (13), Chlumec A st. přípravka – M. Lhota (14), Stěžery A ml. přípravka – Chlumec B (15), Třebeš B – Stěžery B (16 vše nafuk. hala).

Futsal

Královéhradecký přebor muži: Ledvinka HK B – Flamengo HK B (17), Hespro HK B – Gipsy Brasil HK (17.50), Ledvinka HK B – Hespro HK B (18.40), Flamengo HK B – Gipsy Brasil HK (19.30 vše hala Předměřice).

Hokej

Extraliga ml. dorost: Mountfield HK – Plzeň (12).

Šachy

Krajská soutěž: Sokol HK – Trutnov (Eliš. nábř.), N. Bydžov – Sobotka (sokolovna) obojí v 9 hodin.

Volejbal

Krajský přebor junioři: Třebechovice – Slavia HK B (10 a 12).

Lubomír Douděra