Basketbal

Extraliga st. žákyně U15: Sokol HK – USK Praha (14 Eliščino nábř.).

Florbal

I. liga ženy: IBK Hradec Králové – Jaroměř (18 Třebeš). I. liga juniorky: IBK Hradec Králové – Jižní Město (13 druhý zápas osmifinále, ZŠ a MŠ Kukleny).

Fotbal

Příprava: Myštěves st. žáci – FC Hradec Králové žákyně (12), Kratonohy – Slatiňany (14 oba UT Všesp. stadion), Kobylice U17 – Kunčice U19 (10), Chlumec – L. Bohdaneč (13.30), Kunčice – Přelouč (16 vše UT Kobylice), Olympia Hradec Králové – Hořice (10 Datalife pohár KFS U15), Jičín/Javorka – Olympia Hradec Králové/Nový Bydžov (11.45 Pohár KFS ml. dorost U17), Červeněves – Žiželice (13.30), Kosičky – Chomutice (15.15), Předměřice – Skřivany (17 Jutagrass pohár KFS U19), Libřice – Dolany (14 UT N. Město n. Met.), Dohalice – Probluz (14), Roudnice – Solnice (14 hř. Dobřenice).

Halový fotbal

Hradec Králové: Turnaj starších přípravek se hraje od 8 hodin v Třebši.

Stěžery: Stěžerská zimní liga: Třebeš B ml. přípravka – Třebeš A (11), Třebeš A ml. žáci – FC HK dívky (12), Stěžery ml. žáci – Chlumec (13), Třebechovice B ml. žáci – M. Lhota (14), Třebechovice A ml. žáci – Černilov (15), Třebeš B ml. žáci – Dohalice (16).

Předměřice nad Labem: Turnaj st. přípravek se koná od 8h v Předměřicích (7 týmů).

Futsal

Krajský přebor: Řešetova Lhota – Ledvinka Hradec Králové B (16.30), Reds Hradec Králové – Gipsy Brasil HK (17.20), Ledvinka HK B – Gipsy Brasil HK (18.10), Dobruška – Štroncek (19 vše Předměřice).

Hokej

Extraliga mladší dorost: Mountfield Hradec Králové – Letňany (12).

Lukostřelba

Hradec Králové: Halové mistrovství České republiky v Orlické kotlině (8).

Šachy

I. liga: Slavia Hradec Králové – Bohemians Praha (10). Krajský přebor: Slavia Hradec Králové C – Vrchlabí (9). Regionální přebor: Slavia Hradec Král. E – N. Bydžov B (vše Orl. Kotlina), Ortex HK B – Sokol HK C, Sokol HK B – Lípa D (Eliščino nábř.), Lípa E – Ortex HK C (Chlum) vše od 9 hodin.

Volejbal

Hradec Králové: Turnaj v Třebši (8 – 16).

Lubomír Douděra