Basketbal

Liga U14: Sokol Pražské Předměstí Hradec Králové – Vyšehrad (9). Liga mladší žákyně U14: Sokol Hradec Králové A – Porg Basket (11), Sokol Hradec Králové B – Basket Slovanka (13 vše sportovní hala TJ Sokol Eliščino nábřeží). Liga U17: Sokol Pražské Předměstí Hradec Králové (9 sportovní hala Třebeš).

Florbal

Liga ženy: IBK Hradec Králové – Buldogs Brno (11 sport. hala Třebeš).

Předměřice: Od 18 hodin je na programu utkání divize mužů FbC Innebandytos Hradec Králové – Orel Rtyně v Podkrkonoší (sportovní hala).

Fotbal

Česká liga žáci U13 a U12: FC Hradec Králové – Trutnov (10 hřiště Háječek/UT Všesportovní stadion). II. liga dorostenky: Třebeš – Bohemians Praha 1905 (10.30). Krajský přebor: Třebeš – Náchod (14). I. A třída: Černilov – Kratonohy B, Roudnice – Kobylice (obojí 14). Krajská soutěž dorost: Skřivany – Libáň/Kopidlno (10), Třebechovice pod Orebem – Rasošky/Smiřice (11.30), Předměřice nad Labem – Rudník (12). Krajský přebor starší žáci: Chlumec nad Cidlinou/Nové Město nad Cidlinou – Broumov (11 hř. Chlumec). Krajská soutěž st. žáci: Slavia Hradec Králové/Malšova Lhota – Žacléř (10 hř. Slavia HK), Roudnice/Kunčice – Solnice (11.30 hř. Roudnice), Černilov – Dvůr Králové (11.45). Krajský přebor ml. žáci: hř. Nový Hradec Králové (9). Okresní přebor: Chlumec nad Cidlinou B – Lhota pod Libčany, Kunčice B – Boharyně (obojí 14). III. třída: Libčany B – Kosičky B, Nový Hradec Králové B – Lužec nad Cidlinou, Lokomotiva Hradec Králové B – Prasek (vše 14). IV. třída B: Červeněves B – Myštěves B, Klamoš – Nové Město nad Cidlinou, Nepolisy B – Dobřenice (vše 14). Okresní přebor dorost: Kobylice/Myštěves – Nepolisy (11.30 hř. Kobylice), Lovčice/Chlumec nad Cidlinou B – Dohalice/Cerekvice nad Bystřicí (14 hř. Lovčice). Okresní přebor st. žáci: Stěžery – FC Hradec Králové dívky (14). Okresní přebor ml. žáci: RMSK Cidlina Nový Bydžov C – Prasek (10 hř. Hlušice), Nový Hradec Králové B – Vysoká n. L. (12.30). Okresní přebor ml. přípravka: hř. SCM Bavlna UT (14) – účast: FC Hradec C, FC Hradec D, Vysoká n. L., Nový Hradec, FC Hradec dívky; hř. Lhota p. L. (10) – účast: Roudnice, Lhota p. L., Slavia Hradec, Malšova Lhota.

(Pozn.: Změny místa konání zápasů - neděle: FC Hradec U13 a U12 – Trutnov (10.00, Česká liga žáků, UT Všesportovní stadion), Třebeš – Bohemians (12.00, II. liga dorostenek, UT Všesportovní stadion), Třebeš – Náchod (14.00, krajský přebor, UT Všesportovní stadion)).

Hokej

Regionální liga starší dorost: Třebechovice pod Orebem – Choceň (16.30).

Nohejbal

Předměřice: Od 8.30 hodin pořádá Sokol Předměřice nad Labem turnaj trojic (sportovní hala).

Skatepark

Hradec Králové: Šimkovy sady pro veřejnost (12 až 20).

Šachy

II. liga: Slavia Hradec B – Polička (10 TJ Slavia Orlická kotlina), ŠK Lípa – Polabiny Pardubice C (10 hostinec U Polních myslivců Chlum). Krajská soutěž: Slavia Hradec D – Sokol Hradec (9 TJ Slavia Orlická kotlina), Nový Bydžov – Nová Paka (9 sokolovna).

(Poznámka: Oznámení o konání sportovních akcí a utkání v královéhradeckém okrese ke zveřejňování v této rubrice mohou zájemci zasílat e-mailem na adresu: lubomir.doudera@tiscali.cz vždycky do úterý příslušného týdne.)

Lubomír Douděra