BASKETBAL

Liga U15: Sokol Pražské Předměstí Hradec 2 – Příbor (9). Liga U19: Sokol Praž. Předměstí Hradec 2 – Ostrava (11). Extraliga st. žákyně U15: Sokol Hradec – BA Sparta (13). Východočeský přebor st. minižáci U13: Sokol Hradec – H. Brod (15 vše hala Eliščino nábř.), Sokol Hradec – H. Brod (13 tělocvična tamtéž). I. liga muži: Královští sokoli Hradec – Opava B (18 hala Třebeš). Východočeská liga ženy – finále o 1. až 4. místo: Vysoká – Trutnov B (13 sport. hala).

FLORBAL

Divize muži: Všestary – Přelouč (18 hala ZŠ a MŠ HK-Kukleny). Regionální liga st. žáci: FbC Hradec B – Orlicko-Třebovsko (9), Předměřice – Pardubice B (9.50), Náchod – FbC Hradec B (10.40), Pardubice – Předměřice (11.30), zápasy o umístění (14 vše hala Předměřice), FbC Hradec A – V. Mýto (10.40), Dvůr Kr. – FbC Hradec A (12.20), zápasy o umístění (14 vše hala ZŠ a MŠ HK-Kukleny).

FOTBAL

Příprava: FC Hradec U16/17 – RMSK Cidlina N. Bydžov (10), Olympia Hradec st. žáci – Třebeš (14), Nový Hradec – soupeř v jednání (16), Třebeš B – Třebechovice (18 vše UT Všesp. stadion), Olympia Hradec U19 – Loko Hradec (10), Olympia Hradec U17 – Jaroměř U19 (12), Nový Hradec U17 – Pardubičky (14 vše UT Orlická kotlina), Roudnice U15 – Hořice (10), RMSK Cidlina U15 – Aritma Praha (11.30 oba UT N. Bydžov), Přelouč – Myštěves (13.30 UT Kobylice).

HALOVÝ FOTBAL

Hradec Králové: Ve sportovní hale Třebeš se od 9 hodin koná turnaj dorostu.

Stěžery: Stěžerská zimní liga: RMSK Cidlina v ml. přípravka – Újezd (10), Dohalice st. přípr. – M. Lhota (11), Třebeš dívky st. přípravka – Chlumec (12), Třebechovice ml. přípravka – Olympia Hradec (13), Olympia Hradec st. přípravka – FC Hradec dívky (14), Stěžery ml. žáci – Dohalice (15), FC Hradec dívky ml. žáci – Kratonohy (16 vše nafukovací hala).

FUTSAL

Krajský přebor: Orel Hradec B – Hespro Hradec (17), Dobruška – Ř. Lhota (17.50), Orel Hradec B – Dobruška (18.45), Ř. Lhota – Hespro Hradec (19.35 vše hala Předměřice).

HOKEJ

Extraliga muži: Mountfield HK – Zlín (17).

SKATEPARK

Hradec Králové: Areál v Šimkových sadech pro veřejnost (v pátek, v sobotu i v neděli od 13 do 20 hodin).

ŠACHY

I. liga: Slavia Hradec – Polabiny Pardubice B. Krajský přebor: Slavia Hradec C – Lípa B (obojí 10). Regionální přebor: Slavia Hradec E – Lípa D (vše Orl. kotlina), Lipky Hradec – N. Bydžov B (ZŠ J. Gočára), Sokol Hradec B – Ortex Hradec B (Eliščino nábř.), Lípa E – Ortex Hradec C (Chlum) vše od 9 hodin.

Lubomír Douděra