Basketbal

Hradec Králové: Sokol Pražské Předměstí sdruž. oblast. přebor U13 (8 až 15 sport. hala Třebeš).

Florbal

KB liga juniorů – skupina C – 7. kolo: FbC EMER SHOP Hradec Králové – Sokol Pardubice (18, SH Předměřice nad Labem). Liga starších žáků – skupina 4A – 1. koš: FbC Sokol Předměřice n. L. – Florbal Primátor Náchod (9), Sokol Pardubice – FbC Hradec Králové B (9.40), FbC Hradec Králové A – Florbal Primátor Náchod (10.20), Sokol Pardubice – FbC Sokol Předměřice n. L. (11), FbC Hradec Králové B – FbC Hradec Králové A (11.40), FbC Sokol Předměřice n. L. – FbC Hradec Králové A (13), Florbal Primátor Náchod – FbC Hradec Králové B (13.40), FbC Hradec Králové A – Sokol Pardubice (14.20), FbC Hradec Králové B – FbC Sokol Předměřice n. L. (15, vše SH Předměřice nad Labem). Liga starších žáků – skupina 4A – 5. koš: Orel Přelouč – FbC Hradec Králové C (9), FbC Hradec Králové C – DDM Holice A (12.20), zápasy o umístění (14, vše SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny).

Fotbal

Juniorská liga: FC Hradec - Příbram (11 hř. Slavia HK). Česká liga dorost U19+U17: Olympia Hradec Kratonohy - Chrudim (10 a 12.15). Česká divize žáci U15+U14: RMSK Cidlina N. Bydžov - Jablonec (10 a 11.45). Česká liga žáci U13+U12: FC Hradec - Vysoké Mýto (10 hř. Háječek). Pohár FAČR dorostenky: Třebeš - Brno (13). 1. liga ml. a st. žákyně: FC Hradec - Teplice (10.30 a 12 hř. Nový HK).
Krajský přebor: Třebeš - Slavia Hradec, RMSK Cidlina N. Bydžov - Vrchlabí (obojí 16.30). Krajský přebor st. dorost U19: Předměřice - Slavia Hradec (16.30). Krajská soutěž dorost U19: Chlumec/Nové Město - Dohalice (14.15). Krajská soutěž st. žáci U15: Třebechovice - Dobruška/Opočno (14), Roudnice/Kunčice - Týniště (14).
JAKO Okresní přebor: Roudnice B - Dohalice (16.30). CK VOTROK 3. třída: Lok. Hradec B - Nový Hradec B, Kunčice B - Libřice (obojí 16.30). AM GNOL 4. třída A: Sendražice - Malš. Lhota B (15), Stěžery B - Jeníkovice, Lhota p. L. B - Hořiněves (obojí 16.30). DAHASL 4. třída B: Kobylice B - Převýšov B, Červeněves B - Nové Město (obojí 16.30). BELSPORT OP starší žáci: Dohalice/Probluz - Vysoká (10), Červeněves/Skřivany - Stěžery (14.30). DAHASL OP mladší žáci: Kunčice - Nový Hradec B (14.30). BELSPORT OP starší přípravka: Nepolisy - Kosičky (10 a 11). BD GROUP OP mladší přípravka: hř. Roudnice (10) účast: Kratonohy/Roudnice, Kunčice, Nový HK, FC HK dívky.

Lední hokej

Tipsport extraliga: Mountfield HK - Karlovy Vary (17). Regionální liga junioři: Třebechovice - Náchod (10.30).

Moderní gymnastika

Hradec Králové: AJUR (8 až 14 malá sport. hala Třebeš).

Stolní tenis

I. liga muži: TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Imeda - DTJ Hradec Králové B (10). III. liga muži: TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C - SKST Liberec E (10, obojí sokolovna Chelčického).

Šachy

Hradec Králové: 9. ročník mezinárodního šachového festivalu Open Hradec Králové 2018 (1. kolo 16 hodin hotel Černigov).

Volejbal

Krajský přebor kadetky a juniorky: Třebechovice kadetky - Náchod juniorky (9 a 13), Třebechovice juniorky - Hronov kadetky (11 a 15).

Pozámka: Oznámení o konání sportovních akcí a utkání na Královéhracku ke zveřejňování v této rubrice mohou zájemci zasílat e-mailem na adresu: lubomir.doudera@tiscali.cz vždy nejdéle do pondělí příslušného týdne.

Lubomír Douděra