Basketbal:

Extraliga kadetky U17: Sokol HK – Ostrava (11). Sdružený Vč přebor nejm. mini U11: Sokol HK – H. Brod (13 a 14.45 vše hala Eliščino nábř.), Sokol HK B – Turnov (13 a 14.45 tělocvična tamtéž).

Florbal:

IBK HK dívky, juniorky (16.30 hala Třebeš).

Fotbal:

Příprava: Třebeš st. žákyně – M. Lhota žáci (8), FC HK U15 – Teplice (10), FC HK U14 – Teplice (12), Třebeš B – Dohalice (14), Třebeš ml. dor. – Hořiněves (16), Třebeš st. dor. – Chrudim (18 vše UT Všesp. stadion), Olympia HK U17 – Předměřice (10), FC HK žákyně – Bohemians Pr. (12), Nový HK st. dor. – Holice (14), Třebeš st. žáci – Jaroměř (16), Nový HK st. žáci – Roudnice (18 vše UT Orl. kotlina), Smiřice – Přelouč U19 (12), Olympia HK U19 – Kunčice (14), Kobylice/Kunčice U19 – Pardubice ženy (16 vše UT Kobylice), RMSK Cidlina B – Skřivany (12), RMSK Cidlina U19 – Žiželice (14 oba UT Chudonice).

Halový fotbal:

Turnaj kat. U10 (7.45 hala Třebeš).
Turnaj kat. U10 (7.45 hala Předměřice).
Stěžerská zimní liga mládeže v nafukovačce: Chlumec A ml. přípravka – Kunčice (11), Třebeš ml. přípravka – Chlumec B (12), Dohalice ml. přípravka – M. Lhota (13), Třebechovice B ml. přípravka – Třebechovice A (14), Stěžery/Újezd – Chlumec (15), Prasek st. přípravka – Černilov (16).

Futsal:

Divize: Ř. Lhota – Futsal HK (17), Orel HK – Futsal (17.55), Ř. Lhota – Flamengo HK (18.45), Orel – Flamengo (19.40 vše hala Předměřice).

Karate:

Školení Spartak HK (8.30 malá hala Třebeš).

Hokej:

Krajská liga: Třebechovice – N. Město (17).

Stolní tenis:

Extraliga ženy: SVS HK – Břeclav (9). I. liga muži: Sokol PP HK 2 – Elizza Pr. (11). III. liga muži: Sokol PP HK 2 C – Holice (11 vše sokolovna Chelč. ul.).

Šachy:

II. liga: Slavia HK B – Lysá D (Orl. kotlina), Lípa – Vršovice Pr. (Hostinec Malý Růžek HK) oba od 10h. Krajská soutěž: Lipky HK – Sokol HK (ZŠ J. Gočára), Slavia HK D – Broumov (Orl. kotlina), Ortex HK – Lomnice B vše od 9 hod.

Volejbal:

Zimní turnaj mládeže U6 – U12 (9 hala Orl. kotlina). Krajský přebor juniorky a kadetky: Třebechovice juniorky – Jičín kadetky (9 a 13), Třebechovice kadetky – Nechanice juniorky (10 a 14).

Lubomír Douděra