Basketbal

Sdruž. obl. přebor nej. mini U11: Sokol HK – Sokol PP Hradec (9 a 10.45). Extraliga kadetky U17: Sokol HK – Slovanka (16). Liga kadetky U17: Sokol HK – Olomouc (18 vše Elišč. nábř.).

Fotbal

Přípravné kopačky: Převýšov – FC HK jun. (13.30 UT N. Bydžov-Chudonice).

Halový fotbal

Hradec Králové: V hale Třebeš se od 8 hodin uskuteční turnaj mladších žáků (ročník 2000 a mladší).

Hradec Králové: Od 8.30 hodin se v hale ZŠ Kukleny uskuteční turnaj mladších přípravek (ročník 2004 a mladší).

Chlumec: Od 8 hodin se ve Slavíčkově hale uskuteční turnaj mužů Bohemian Waste Management Cup.

Předměřice: Ve sportovní hale pořádá OFS Hradec 3. ročník charitativní akce Den partnerů OFS. Od 8.45 hodin proběhne fotbalový turnaj za účasti 10 týmů: Ballsport, BD Group-Albron, Gist-ČSOB, Hradecký deník, HLDS, Mekr´s, CK Votrok, Votrok Měšťanský pivovar H. Brod, OFS HK a Belsport. Slavnostní vyhlášení (15.30), dražba ve prospěch Dětského onkologického oddělení Fakultní nemocnice HK (15.45), bowlingový turnaj dvojic a současně diskotéka DJ Moucha (16.15).

Stěžerská zimní halová liga: Třebeš A st. elévové – Třebeš B (10), Třebeš dívky st. elévové – FC Hradec žákyně (11), FC Hradec žákyně ml. elévové – Třebeš B (12), Třebeš A ml. elévové – Třebechovice (13), Stěžery muži – Tiger Style (14). Slatina muži – Reds (15).

Futsal

Divize D: Zeppelin HK – Chotěboř B (17), Hespro HK – Choceň (17.50), Hespro HK – Chotěboř B (18.50), Zeppelin HK – Choceň (19.40), Zeppelin HK – Hespro HK (20.40 vše Předměřice).

Hokej

I. liga: Královští Lvi Hradec Králové – Jihlava (17). Extraliga starší dorost: Královští Lvi Hradec – Olomouc (12).

Stolní tenis

Extraliga muži: DTJ Hradec – Kotlářka Praha (16). I. liga muži: DTJ Hradec B – Choceň (10 obojí Labské nábř.). II. liga muži: Sokol Hradec B – Holice (16). I. liga ženy: SVS Hradec – Dobré B (16 obojí Chelčického ul.). Regionální přebor I. třída muži: Stěžery E – N. Bydžov (9 tělocvična OÚ). Reg. přebor II. třída muži: Převýšov – Integra HK (18 hospoda).

Volejbal

I. liga muži: Slavia HK – EGE Č. Budějovice (18 Orl. Kotlina). II. liga muži: Malšovice – Ústí n. O. (10 a 14 Spec. škola Heyrovského ul.). Liga juniorky: Třebechovice – Náchod (10 a 14).   (ld)