Basketbal

Liga U17: Sokol Pražské Předměstí Hradec – Opava (17 hala Třebeš). Kvalifikace o MČR U13: Sokol Hradec – Studánka Pardubice (9), Trutnov – SŠB Pardubice (11), Jičín – Sokol Hradec (13), Studánka Pardubice – Trutnov (15), SŠB Pardubice – Jičín (17 vše hala na Eliščině nábřeží). Oblastní přebor kadetky U17: Stěžery – Litomyšl (9 a 11). Kvalifikace o MČR U11: Sokol Hradec PP – SŠB Pardubice (13), SŠB Pardubice – BK Pardubice (15), BK Pardubice – Sokol Hradec PP (17 vše tělocvična na Eliščině nábřeží).

Florbal

II. liga muži: Innebandytos Hradec – Č. Budějovice (18 hala Předměřice).

Fotbal

Příprava: Nové Město – Sendražice u Kolína (15 hř. N. Město), Olympia Hradec – soupeř v jednání (8), Juta Grass pohár U19: Slavia HK/Nový HK – Lhota p. L. (10), FC Hradec ženy – Bohemians (14), Slavia Hradec – Dvůr Králové (16), Třebeš – Gastern (Rakousko, 18), Třebeš B – Městec Králové B (19.45 vše UT Orlická Kotlina), RMSK Cidlina U13 – FC Hradec U13 (10), Hořice – Kopidlno (11.45), Roudnice – Miletín (13.30), L. Bělohrad – Kunčice (15.15), Městec Králové – Kobylice (17), Újezd – Kosičky (18.45 vše UT N. Bydžov-Chudonice).

Halový fotbal

Hradec Králové: V hale Třebeš se od 9 hodin uskuteční turnaj mladších žákyň (roč. 2001 a ml.) Třebešský zimní pohár s účastí 7 týmů: Brno, Třebeš A a B, Sparta Praha, Čáslav, FC Hradec A a B.

Chlumec n. C.: Od 8 hodin se ve Slavíčkově hale uskuteční turnaj mladší přípravky (roč. 2005 a ml.).

Předměřice: Ve sportovní hale se od 8 hodin uskuteční turnaj žáků (roč. 1999) s účastí 8 týmů: Olympia Hradec, Slavia Hradec, FC Hradec, Náchod, Trutnov, Mladá Boleslav A a B, RMSK Cidlina.

Stěžery: Zimní stěžerská liga v nafukovací hale: Kratonohy ml. elévové – Jaroměř C (9), Stěžery ml. elévové – Dohalice (10), Stěžery A ml. žáci – Stěžery B (11), Černilov A ml. elévové – Černilov B (12), 1. FK Újezd muži – Bomber Slatina (13), Třebeš A ml. elévové – Třebechovice (14), Slavia Hradec/Nový Hradec st. žáci – Třebeš ml. žáci (15), Třebeš ml. žáci/st. elévové – Třebeš (16).

Hokej

Extraliga starší dorost: Královští Lvi Hradec – Litvínov (12). Krajská soutěž: Třebechovice B – Semechnice (16.30).

Skatepark

Hradec Králové: Skatepark v Šimkových sadech (12 – 21).

Stolní tenis

Extraliga muži: Sokol Hradec 2 Imeda – Havl. Brod (Korbel, Širuček, Šimončík) od 16 hodin v herně v Chelčického ulici.

Šipky

Hradec Králové: Seriál turnaje mixů: Barabizna (14 Pospíšilova tř.).

Vodní pólo

I. liga muži: Slavia Hradec – Strakonice (10 a 18 bazén na Eliščině nábřeží).   (ld)