Florbal

Hradec Králové: V hale Třebeš pořádá DDM turnaj (8 – 16).

Fotbal

Česká liga U19: Olympia HK – Chrudim (9.30). Česká liga U15 a U14: FC Hradec – Liberec (10.15 a 12 hř. Háječek).

Krajský přebor: Slavia Hradec – Nový Bydžov (10.15), Kratonohy – Jičín (14), Chlumec n. C. – Úpice (17). I. A třída: Černilov – Častolovice, Vysoká n. L. – Kunčice (obojí 17). I. B třída: Smiřice – Albrechtice n. O., Loko Hradec – Malšovice, Kobylice – Robousy (vše 17).

Krajský přebor dorost: Slavia HK/Nový HK – Chlumec/Lovčice (12.30 hř. Slavia HK). Krajská soutěž dorost: Myštěves – Javorka (14.30), Smiřice – Rasošky (14.45). Krajský přebor ml. dorost: Třebeš – N. Město (9.30). Krajská soutěž st. žáci: Třebeš – N. Město (11.30), Olympia HK – Vrchlabí (12.15).

Belsport OP st. žáci: Dohalice – Smiřice (10), Skřivany – Probluz/Stěžery (15), Předměřice – Kratonohy (10), Libčany/ Urbanice – Nový HK/Slavia HK B (13 hř. Libčany). BD Group OP ml. žáci: Smiřice – Urbanice/Libčany (12.30), Cerekvice – FC HK žákyně (13), Červeněves – Třebeš B (15), Hořiněves – Ohnišťany (15), Malšovice – Lovčice (10). Mekr´s OP st. elévové 4+1: Nové Město – Miletín (9.30), Libčany/Urbanice – M. Lhota (10.30 hř. Libčany). OP ml. elévové: hř. Kunčice (10) účast: Kunčice A a B, Roudnice A a B; hř. Kratonohy (10) účast: Kratonohy, Nepolisy, FC HK C a D.

Ostatní

Hradec Králové: TJ Slavia pořádá u příležitosti slavnostního otevření zrekonstruovaného areálu v Orlické Kotlině zábavně sportovní sobotu pro širokou veřejnost a děti. Program: slavnostní zahájení (9), volejbal smíšená družstva (9.45), nohejbal smíšená družstva (13.30), ukončení (17). Od 9.45 do 17 hodin sportovní program pro nejmenší (košanda, štafety, čočkovaná a opičí dráha), volné sportování na ostatních hřištích (beach volejbal, házená, fotbal atd.).

Pozemní hokej

Extraliga muži: Slavia Hradec Králové – Mnichovice (15 hř. Farářství).

Skatepark

Hradec Králové: Skatepark v Šimkových sadech (12 – 21).

Stolní tenis

Extraliga muži – play out: Sokol HK – Kotlářka Praha (16 Chelčického ul.).

Vodní pólo

I. liga žen: Slavia Hradec – Strakonice B (10 a 18 bazén na Eliščině nábřeží).   (ld)