Basketbal

Extraliga st. žákyně U15: Sokol Hradec – Studánka Pardubice (13.30). Kvalifikace MČR U13: Sokol Hradec – Brno (9.30), K. Vary – Frýdek-Místek (11), Brno – K. Vary (16.30), Frýdek-Místek – Sokol Hradec (18.30 vše sport. hala TJ Sokol,Elišč. nábř.).

Běh

Hradec Králové: Běžecký seriál GP Batteries Night Run 2014 (5 a 10 km + běhy pro děti), start hlavního závodu ve 20.30 hodin na Masarykově nám. (doprovodný program od 16 hodin). Informace a přihlášky na www.gpnightrun.cz.

Fotbal

I. liga dorost: FC Hradec – Sparta Praha (11 hř. Bavlna). Česká liga dorost U19: N. Bydžov – Meteor Praha (14 hř. Hlušice), Třebeš – Olympia Hradec (17). Česká liga žáci U13 a U12: N. Bydžov – Viktoria Žižkov (9.30 a 11.15 městs. st.). I. liga juniorky: FC Hradec – Plzeň (13.30 hř. Slavia HK).
I. A třída: Kunčice – Bílá Třemešná, Třebechovice – Ohnišov, Nový Hradec – Roudnice (vše 17). I. B třída: Smiřice – Provodov, Malšovice – Janské Lázně, Loko Hradec – Žacléř, Předměřice – Borohrádek (vše 17).
Krajský přebor dorost: Třebechovice – Hořice (14.30). Krajská soutěž dorost: Vysoká/Třebeš – Stěžery (10 hř. Vysoká). Krajský přebor ml. dorost a st. žáci: Slavia HK/Nový HK – Jaroměř (11.15 a 9.30 hř. Slavia HK).
Belsport OP st. žáci: Libčany/Urbanice – Dohalice (14 hř. Libčany), Nový HK/Slavia HK B – Předměřice (14 hř. Nový HK), Malšova Lhota – Skřivany (15). BD Group OP ml. žáci: Kunčice – Malšovice (15), Lovčice – Hořiněves (10). Mekr´s OP st. elévové 4+1: Loko Hradec – Kobylice (9), Malšova Lhota – Vysoká (11), Miletín – Kratonohy (10). OP ml. elévové: hř. Malš. Lhota (9) účast: Malš. Lhota A a B, Olympia HK, Lhota p. L.; hř. Háječek (9) účast: FC Hradec C a D, Předměřice, Dohalice.

Karate

Hradec Králové: Ve sportovní hale Třebeš se koná mezinárodní Grand Prix (8 – 22).

Nohejbal

Předměřice: Ve sportovní hale se od 8.30 hodin koná turnaj.

Rugby

Hradec Králové: Zápas mužů rugby (15 UT Slavia HK).

Skatepark

Hradec Králové: Skatepark v Šimkových sadech (12 – 21).

Turistika

Hradec Králové: Od 10 hodin (start u rybníka Biřička) pořádá TOM Nezmaři Předměřice krajský mistrovský veřejný závod Biřička 2014 (kategorie nejmladší žactvo až dospělí).

Vodní pólo

I. liga starší žáci: Slavia Hradec – Brno (8), Slavia Praha – Strakonice (9), Stepp Praha – Brno (10), Slavia Hradec – Slavia Praha (11), Strakonice – Brno (12), Stepp Praha – Slavia Praha (13), Slavia Hradec – Strakonice (14 vše bazén Eliščino nábřeží).   (ld)