Basketbal

Sdružený oblast. přebor ml. mini U12: Sokol Hradec B – Trutnov (9 a 10.45 sport. hala TJ Sokol Elišč. nábř.).

Fotbal

Divize ženy: Třebeš – Choceň (14). Krajský přebor: Slavia Hradec – Olympia Hradec, RMSK Nový Bydžov – Dobruška (obojí 10.15), Vysoká – Jičín, Chlumec – Jaroměř, Libčany – N. Město n. M., Kratonohy – Broumov (vše 16). I. A třída: Třebechovice – Ohnišov, Nový HK – Častolovice (obojí 16). I. B třída: Nepolisy – Miletín, Smiřice – Č. Meziříčí, Loko HK – Předměřice (vše v 16).
Východočeský přebor U19: RMSK N. Bydžov – Letohrad (13 hř. Chudonice). Krajský přebor st. dorost: Slavia Hradec – Vrchlabí (12.30), RMSK N. Bydžov – Žacléř (12.30 hř. Hlušice), Třebechovice – Chlumec (13.30). Krajská soutěž st. dorost: Dohalice/Hořice – Skřivany (13 hř. Dohalice), Myštěves – N. Paka/St. Paka (13.30), Roudnice/Lhota – Vamberk/Doudleby (14 hř. Lhota). Krajský přebor ml. žáci: hř. Třebeš (9). Krajský přebor ml. přípravky: hř. Háječek (9).
Belsport OP starší žáci: Nový Hradec – Třebeš B (13.30), Smiřice – Ohnišťany/ Myštěves (14), Libčany/Urbanice – Kunčice (13 hř. Libčany). BD Group OP mladší žáci: Malšovice – FC Hradec dívky (10), Cerekvice/Dohalice – Předměřice (13.45 hř. Cerekvice), Červeněves – Nepolisy (14). Jako OP starší přípravka 4+1: Urbanice/Libčany – Třebeš D (10 hř. Urbanice), Předměřice – Smiřice (11). Advertis OP mladší přípravka 4+1: hř. Háječek (13): FC Hradec C a D, Stěžery A a B; hř. Prasek (10): Skřivany, Prasek, FC Hradec dívky, Vysoká; hř. Kratonohy (10): Kratonohy, Kunčice, Olympia Hradec, Slavia Hradec.

Minigolf

Hradec Králové: MGC Hradečtí Orli (14 – 19 Základní škola Sever).

Pozemní hokej

Extraliga muži: Slavia Hradec – Bratislava (16 nový sport. areál Farářství).

Skatepark

Hradec Králové: Skatepark v Šimkových sadech (12 – 21).

Stolní tenis

I. liga ženy: SVS Hradec B – Líšeň (13.30). I. liga muži: Sokol Hradec B – Brno (15). III. liga muži: Sokol Hradec C – Jablonec nad Nisou (16 vše TJ Sokol Chelčického ul.).

Taekwondo

Hradec Králové: Mezinárodní turnaj mládeže (6 – 20 sport. hala Třebeš).

Volejbal

I. liga muži: Slavia Hradec – ČZU Praha C (18). Extraliga junioři: Slavia Hradec – Velké Meziříčí (10 a 14 obojí sport. hala TJ Slavia Orlická Kotlina).

Lubomír Douděra