Basketbal

Extraliga juniorky U19: Sokol HK – Strakonice (11). Sdružený obl. přebor nej, mini U11: Stěžery – Týniště (13 a 14.45). Liga juniorky U19: Sokol HK – Benešov (16 vše hala Elišč. nábř.).

Fotbal

Synot liga: FC HK – Dukla Praha (17 Všesp. stadion). I. liga dorost: FC HK – Jablonec (11 hř. Bavlna). Divize ženy: Třebeš – St. Mateřov (14).
Krajský přebor: Vysoká n. L. – Libčany (14.30). I. A třída: Roudnice – Černilov, Třebechovice – Provodov (obojí 14.30). I. B třída: Předměřice – Č. Meziříčí (14.30).
VČ přebor dorost: Třebeš – N. Bydžov (10). Krajský přebor dorost: N. Bydžov B – Týniště (11.30), Chlumec – Rychnov (12.15). Krajský přebor ml. dorost a st. žáci: Olympia HK – Slavia HK (11.15 a 9.30). Krajská soutěž st. žáci: Třebechovice – Rychnov n. K. (12.30). Krajský přebor ml. žáci: hř. Nový HK (9). Krajský přebor ml. přípravky: hř. Háječek (9), hř. Chlumec (9).
Belsport OP st. žáci: Ohnišťany/Myštěves – Kunčice (12.30 hř. Ohnišťany), Předměřice – Libčany/Urbanice (12.30), Stěžery – Smiřice (12). BD Group OP ml. žáci: M. Lhota – Hořiněves (12.30), Stěžery – FC HK dívky (14), Slavia HK – Třebeš dívky (10), Cerekvice n. B./Dohalice – Třebeš B (12.15 hř. Cerekvice), Lužec n. C./Lovčice – Kosičky (12.30 hř. Lovčice), Nové Město nad Cidlinou – Urbanice/ Libčany (12.30). Jako OP st. přípravka 4+1: Kratonohy – Malšova Lhota (10). Advertis OP ml. přípravka 4+1: hř. Stěžery (10): Stěžery A a B, Roudnice, Lhota pod Libčany; hř. Černilov (10): Černilov A a B, FC Hradec C a D.

Minigolf

Hradec Králové: MGC Hradečtí Orli (14 – 19 Základní škola Sever).

Skatepark

Hradec Králové: Skatepark v Šimkových sadech (12 – 21).

Šachy

Hradec Králové: Open Hradec deváté kolo (9), slavnostní zakončení (14 hotel Černigov).

Vodní pólo

I. liga dorostenci: Slavia HK – Strakonice (13.10), Stepp Praha – Brno (14.20), Slavia Praha – Strakonice (15.30), Slavia HK – Stepp Praha (16.40), Slavia Praha – Brno (17.50 vše bazén Elišč. nábř.).

Volejbal

Předměřice: Ve sportovní hale se koná turnaj Českých drah (8 – 16).

Lubomír Douděra