Basketbal

Hradec Králové: Třetí den je na programu v hale TJ Sokol (Elišč. nábř.) MČR mladších žákyň U14: semifinálové duely v 10, 12, 14 a 16 hodin.

Hradec Králové: Basketbal na vozíčku (11 – 17 hala Třebeš).

Sdruž. obl. přebor nejmladší mini U11: Sokol Hradec – Č. Třebová (8), Č. Třebová – Trutnov (9.45), Trutnov – Sokol Hradec (11.30). Sdruž. obl. přebor ml. mini U12: Sokol Hradec – Litomyšl (13.30 a 15.15 vše tělocvična TJ Sokol Elišč. nábř.).

Běh

Hradec Králové: Křížová desítka má start ve 12 hodin u Lesního hřbitova, trasy 5 a 10 km, kategorie mládež a dospělí pro širokou veřejnost.

Florbal

Předměřice: Liga amatérů Královéhradecka (8 hala).

Fotbal

Divize ženy: Třebeš – Pardubice B (16). Česká liga žáci U15 a U14: N. Bydžov – Liberec (10 a 11.45).
Krajský přebor: N. Bydžov – Slavia Hradec, Kratonohy – Olympia Hradec, Libčany – Úpice, Chlumec – Dobruška, Vysoká – N. Město n. Met. (vše 16.30). I. A třída: Nový Hradec – Ohnišov, Třebechovice – Sobotka, Roudnice – Třebeš (vše 16.30). I. B třída: Loko Hradec – Č. Meziříčí, Smiřice – Předměřice (obojí 16.30).
VČ přebor dorost: N. Bydžov – N. Město n. Met. (13.30). Krajský přebor dorost: Třebechovice – Žacléř (14), N. Bydžov B – Slavia Hradec (10 hř. Hlušice), Chlumec – Solnice (14.15), Smiřice/Jaroměř – Vrchlabí 14.15). Krajská soutěž dorost: Dohalice/Hořice – Javorka (10 hř. Dohalice), Roudnice/Lhota p. L. – N. Paka/ St. Paka (15 hř. Lhota). Krajský přebor ml. dorost a st. žáci: Olympia Hradec – Nové Město (9.30 a 11.15). Krajský přebor ml. žáci: hř. Nový HK (9).
Přípravné kopačky:
Neděliště – Syrovátka (16). Advertis OP ml. elévové: hř. Stěžery (10) – účast: Stěžery A a B, Loko Hradec, Předměřice; hř. Třebeš (10) – účast: Třebeš C a D, Dohalice, Hořiněves; hř. Černilov (10) – účast: Černilov A a B, Kratonohy, Kunčice; hř. Háječek (9) – účast: FC Hradec C a D, Skřivany, Prasek.

Předměřice: Od 9 hodin pořádá TJ Slavoj předsezonní turnaj mladších žáků.

Hradec Králové: Sokol Třebeš pořádá v prostorách nových šaten (vedle Žumpy) burzu fotbalové výstroje a sportovního oblečení, výdej (10 – 12).

Skatepark

Hradec Králové: Šimkovy sady (12 – 21).

Stolní tenis

Extraliga muži – play out: DTJ-Slavia Hradec – Kotlářka Praha (16 Labské nábř.), Sokol Pražské Předměstí Hradec 2 – Liberec (16 Chelčického ul.).

Lubomír Douděra