Basketbal

Sdružený oblastní přebor mladší mini U11: Stěžery – Pardubice (12.30 a 14.15 vše sport. hala TJ Sokol na Eliščině nábřeží).

Fotbal

Celostátní liga starší dorost: FC Hradec Králové – Hlučín (12 hřiště Bavlna). Česká liga dorost U17 a U16: Olympia Hradec Králové – Viktoria Žižkov (10 a 12 hřiště Hlušice). Česká liga žáci U15 a U14: Nový Bydžov – Dukla Praha (10 a 11.45). Krajský přebor: Slavia Hradec Králové – Vysoká nad Labem (10.15), Chlumec nad Cidlinou – Kostelec nad Orlicí (17). I. A třída: Nový Hradec Králové – Náchod B, Lokomotiva Hradec Králové – Trutnov B (obojí 17). Východočeský přebor starší dorost: Slavia Hradec Králové – Letohrad (13). Krajský přebor starší dorost: Třebechovice pod Orebem – Hořice v Podkrkonoší (12.45). Krajský přebor mladší dorost: Třebeš – Jaroměř (11.15). Krajský přebor starší žáci: Třebeš – Jaroměř (9.30). Krajská soutěž starší žáci: Hořiněves – Velké Poříčí (14.30). Belsport okresní přebor starší žáci: Myštěves/Kobylice – Nepolisy (14.30 hř. Myštěves), Roudnice/ Kunčice – Nové Město nad Cidlinou (14.30 hřiště Roudnice). Futurum okresní přebor mladší žáci: Stěžery – Třebeš dívky (14.30), Lovčice – Kunčice (15), Červeněves/ Skřivany – Nepolisy (15 hřiště Červeněves). Belsport okresní přebor starší přípravka: Předměřice nad Labem/Lokomotiva Hradec Králové – Cerekvice nad Bystřicí (10 a 11 hřiště Lokomotiva Hradec Králové), Vysoká nad Labem – Probluz (10 a 11), FC Hradec Králové dívky – Malšova Lhota (10 a 11 hřiště Nový Hradec Králové), Libčany – Dohalice (10 a 11). BD Group okresní přebor mladší přípravka: hřiště Hořiněves (10) – účast: Hořiněves, Smiřice, Myštěves A a B; hřiště Roudnice (10) – účast: Roudnice, Lhota pod Libčany, Olympia Hradec Králové, Vysoká nad Labem; hřiště Háječek (14) – účast: FC Hradec Králové C a D, Dohalice, Probluz.

Hokejbal

Extraliga mužů: Hradec Králové – Kovo Praha (11 hřiště Orel Kozinova ulice).

Hokej

Extraliga junioři: Mountfield HK – České Budějovice (12). Extraliga starší dorost: Mountfield HK – Havlíčkův Brod (15.30).

Moderní gymnastika

Hradec Králové: Ajur Cup mezinárodní závody (8 až 20 sportovní hala Třebeš).

Rugby

Liga: Slavia Hradec Králové – Vrchlabí (15 hřiště Orlická Kotlina).

Skatepark

Hradec Králové: Šimkovy sady (11 – 21).

Stolní tenis

Extraliga ženy: SVS Hradec Králové – Moravský Krumlov (17 herna Chelčického ul.).

Lubomír Douděra