Basketbal

Obl. přebor st. minižáci U13: Sokol HK – Hořice (9 a 10.45). Liga ml. žákyně U14: Sokol HK – Kolín (13), Sokol HK B – Říčany (15). Extraliga kadetky U17: Sokol HK – USK Praha (17). Extraliga junioři U19: Sokol HK2 – Benešov (19 vše hala Eliš. nábř.). Sdr. obl. přebor nejm. mini U11: Sokol HK – Trutnov (9 a 10.45), Stěžery – Týniště (12.30 a 14.15). Kadetky U17: Stěžery – Josefov (16 a 18 vše tělocvična tamtéž).

Florbal

I. liga dorostenců: Sion HK – Tábor (10), PCE – Sion HK (14.30, oba hala Kukleny).
Předměřice: I. liga amatérů Královéhradecka (8 až 20 hala).

Fotbal

ČFL: Olympia HK – Jirny (10.15). Divize: Kratonohy – Letohrad (16). I. liga dorost: FC HK – Brno (11 hř. Bavlna). I. liga ženy: FC HK – Sparta Praha (14 hř. Nový HK). Divize ženy: Třebeš – Sázava u Lanš. (14.30). Česká liga žáci U15 a U14: FC HK – Bohemians Praha (10.15 a 12 hř. Háječek). Krajský přebor: Libčany – Broumov, Vysoká – Jičín (obojí 16). I. A třída: Nepolisy – Trutnov B, Roudnice – Loko HK, Kunčice – Nový HK (vše 16). I. B třída: N. Bydžov B – Jičín B (hř. Hlušice), Malšovice – Rudník, Kobylice – N. Paka, Smiřice – Předměřice (vše 16). Krajský přebor st. dorost: Slavia HK B – Třebechovice (13.45). Krajský přebor ml. dorost: Chlumec/Lovčice – Č. Kostelec (11.15), Nový HK – Rychnov/Vamberk (11.15), Třebeš – Trutnov (11.15). Krajský přebor st. žáci: Chlumec/Lovčice – Č. Kostelec (9.30), Nový HK – Rychnov (9.30), Třebeš – Broumov (9.30). EKUS HK OP dorost: Dohalice/Cerekvice – Stěžery (13 hř. Dohalice). Belsport OP st. žáci: Roudnice/Kunčice – Myštěves/Kobylice (13.30 hř. Roudnice), Nepolisy – Třebeš B (13.30). Futurum OP ml. žáci: M. Lhota – Předměřice (10), Stěžery – Vysoká (13.30), Kunčice – Červeněves/Skřivany (13.30), N. Bydžov B – Nepolisy (14 hř. Hlušice). Belsport OP st. přípravka: M. Lhota – Vysoká (13.30 a 14.30), Kunčice – Lhota p. L./Roudnice (10 a 11), Prasek – Dohalice (12.30 a 13.30), Skřivany/Červeněves – Libčany (13.45 a 14.45 hř. Skřivany). BD Group OP ml. přípravka: hř. Kuleny (14) – účast: Olympia, Vysoká, N. Bydžov, Prasek; hř. Dohalice (10) – účast: Dohalice, Probluz, Lovčice, Nepolisy; hř. Myštěves (13) – účast: Myštěves A a B, Roudnice, Lhota p. L.; hř. Černilov (13.30) – účast: Černilov A a B, Hořiněves, Smiřice.

Hokej

Extraliga st. dorost: Montfield HK – Pardubice (12). Krajská soutěž: Třebechovice B – Opočno (16.30).

Pozemní hokej

Hradec Králové: Turnaj U9 a U7 (10 Farářství).

Rugby

Hradec Králové: Juniorský turnaj (12 hř. Slavia HK).

Skatepark

Hradec Králové: skejtová školička (10 až 12), veřejnost Šimkovy sady (12 až 21).

Šachy

Open Hradec: 9. kolo (9), slavnostní zakončení (14 hotel Černigov).

Taekwondo

Hradec Králové: Sokol Cup mládež (8 až 20 hala Třebeš).

Vodní pólo

I. liga ženy: Slavia HK – Stepp Praha (15 a 17.30 bazén u Aldisu).

Volejbal

Krajský přebor ženy: Třebechovice – Slavia HK B (10 a 13). Český pohár žáci: hala TJ Slavia Orl. kotlina (12 až 18).

Lubomír Douděra