Aerobic

Hradec Králové: Přehlídka mládež (8 až 16 sportovní hala Třebeš).

Basketbal

Sdružený oblastní přebor mladší mini U12: Sokol Hradec Králové – Litomyšl (9 a 10.45). Liga starší žákyně U15: Sokol Hradec Králové – Kyjov (13 vše sportovní hala Eliščino nábřeží). Sdružený oblastní přebor U12: Sokol Pražské Předměstí Hradec Králové 2 – Nová Paka (9 a 10.45). Soutěž juniorky U19: Stěžery – Havlíčkův Brod (12.30 a 14.30 vše tělocvična tamtéž). Liga U17: Sokol Pražské Předměstí Hradec Králové 2 – Trutnov (17 sportovní hala Třebeš).

Florbal

Předměřice nad Labem: I. liga amatérů (neregistrovaných) Královéhradecka (8 až 17 sportovní hala).

II. liga dorostenci: FbC Hradec Králové B – Česká Skalice (9), Rtyně v Podkrkonoší – FbC Hradec Králové B (13.30 oba hala ZŠ Kukleny). Liga mladší žákyně: IBK Hradec Králové – Jablonné nad Orlicí (9), IBK Hradec Králové – Skuteč (10.45), Přelouč – IBK Hradec Králové (13.15 vše hala v Chlumci nad Cidlinou).

Fotbal

Česká liga mladší dorost U17 a U16: FC Hradec Králové – Slavia Praha (10 a 12 hřiště Všesportovní stadion umělá tráva), Olympia Hradec Králové – Ústí nad Labem (10 a 12 hřiště Nový Bydžov-Chudonice). I. liga mladší a starší žákyně: FC Hradec Králové – Slavia Praha (11 a 13 hřiště Nový Hradec Králové). Krajský přebor: Chlumec nad Cidlinou – Slavia Hradec Králové, Libčany – Dobruška, Vysoká nad Labem – Jaroměř (vše 14). I. A třída: Černilov – Třebeš (10.30), Lokomotiva Hradec Králové – Sobotka, Nepolisy – Vrchlabí, Roudnice – Náchod B (vše 14). Krajský přebor starší dorost: Slavia Hradec Králové B – Broumov (9 hřiště Orlická kotlina). Krajská soutěž starší žáci: Stěžery – Hořice v Podkrkonoší (9.30), Hořiněves – Nová Paka/ Stará Paka (11.30). Belsport okresní přebor starší přípravka: Kratonohy – Libčany (13 a 14).

Halový fotbal

Hlušice: Ve sportovní hale pořádá RMSK Cidlina Nový Bydžov od 8 hodin turnaj přípravek (ročník narození 2010).

Futsal

Předměřice nad Labem: Zápasy Královéhradeckého přeboru mužů (17.30 až 21 sportovní hala).

Hokejbal

Extraliga muži: Hradec Králové – Most (11 hřiště Orel, Kozinova ulice).

Hokej

Extraliga junioři: Mountfield Hradec Králové – Brno (12). Krajská liga mladší žáci: Třebechovice pod Orebem – Nové Město nad Metují (9).

Skatepark

Hradec Králové: Veřejnost v Šimkových sadech (11 až 21).

Stolní tenis

Extraliga muži: DTJ Hradec Králové – El Niňo Praha (16 Labské nábřeží). Extraliga ženy: SVS Hradec Králové – Hodonín (17 Chelčického ulice).

Hradec Králové: Druhým hracím dnem pokračuje 15. ročník Mezinárodního turnaje družstev tělesně postižených sportovců O pohár města Hradec Králové, který pořádá TJ Čechie Hradec Králové pod záštitou primátora města Hradec Králové a Královéhradeckého kraje. Hrát bude dvanáct družstev z Německa, Polska, Slovenska a České republiky (tělocvična Speciálních škol, Hradecká ulice). Slavností zahájení je na programu v 8.30 hodin.

Vodní pólo

I. liga dorostenci: Slavia Hradec Králové – Praha (14), Děčín – Brno (15.10), Strakonice – Praha (16.20), Slavia Hradec Králové – Brno (17.30), Děčín – Strakonice (18.40 vše bazén Eliščino nábřeží).

Volejbal

Extraliga kadeti: Slavia Hradec Králové – Slavia Liberec (10), Slavia Hradec Králové – volejbal Brno B (16 oba hala ZŠ Bezručova).

Lubomír Douděra