Basketbal

Sdružený oblastní přebor nejmladší mini U11: Sokol Hradec Králové B – Svitavy (9 a 10.45). Sdružený oblastní přebor mladší mini U11: Stěžery – Vysoká nad Labem (12.30 a 14.15). Extraliga kadetky U17: Sokol Hradec Králové – Slovanka (16). Liga U15: Sokol Pražské Předměstí Hradec Králové 2 – Vyšehrad Praha (18 vše sportovní hala TJ Sokol Eliščino nábřeží). Liga U17: Sokol Hradec Králové – Vyšehrad Praha (18). Liga U19: Sokol Hradec Králové – Josefov (20 obojí sportovní hala Třebeš).

Florbal

Předměřice nad Labem: II. liga amatérů Královéhradecka (8 až 20 sportovní hala).

G2 liga junioři: FbC Hradec Králové – Vítkovice (18 sportovní hala Základní školy a Mateřské školy Kukleny). II. liga junioři – skupina D: FBC Sion-DDM Nová Generace Hradec Králové – Okříšky (10), Tábor – FBC Sion-DDM Nová Generace Hradec Králové (14.30 oba Slavíčkova hala v Chlumci nad Cidlinou). II. liga ženy: FbK Orlicko-Třebovsko – IBK Hradec Králové B (9), Předměřice nad Labem – Orlicko-Třebovsko (12), IBK Hradec Králové B – Slatiňany (13.30), Jičín B – Předměřice nad Labem (15 vše sportovní hala Základní školy a Mateřské školy Kukleny).

Fotbal

Česká fotbalová liga: Olympia Hradec Králové – Vltavín (10.15). Divize: Kratonohy – Kutná Hora (10.15). I. celostátní liga starší dorost U19: FC Hradec Králové – Pardubice (10 hřiště Všesportovní stadion umělá tráva). Česká liga žáci U15 a U14: Nový Bydžov – Admira Praha (10 a 11.45 hřiště Chudonice).

Hradec Králové: Na Základní škole Milady Horákové od 8 hodin pokračuje druhým dnem školení fotbalových trenérů licence C, tamtéž se od 8 hodin koná souběžně i doškolení trenérů téže licence.

Halový fotbal

Hlušice: Ve sportovní hale SŠTŘ bude rozehrán od 8 hodin za pořadatelství RMSK Cidlina Nový Bydžov dvoudenní turnaj přípravek (ročník narození 2009).

Hradec Králové: Turnaj FC Hradec Králové mládež (9 sportovní hala Třebeš).

Hokej

Krajská liga mladší a starší žáci: Třebechovice pod Orebem – Jaroměř (9 a 11).

Skatepark

Hradec Králové: Skejtová školička (10 až 12), skatepark pro veřejnost v Šimkových sadech (12 až 21).

Vodní pólo

I. liga muži: Slavia Hradec Králové – Olomouc (10.50), Slavia Hradec Králové – Přerov (17.50). Mladší žáci – 2. turnaj: Slavia Hradec Králové – Stepp Praha B (10), Stepp Praha B – Strakonice (12), Slavia Hradec Králové – Strakonice (17 vše bazén Eliščino nábřeží).

Volejbal

Liga junioři: Slavia Hradec Králové – Havlíčkův Brod (11 a 14 sportovní hala TJ Slavia Orlická kotlina). Krajský přebor junioři: Třebechovice pod Orebem – Slavia Hradec Králové B (10 a 12).

Lubomír Douděra